Za mlhou hustou, že by se dala krájet...

27. července 2012 v 19:07 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
O den opožděný fotoreport ze čtvrtečního ranního tréninku.

Poté, co jsme ráno kompletně přeplánovaly návrat z Brna do Brodu, jsme dorazily na stadion, který byl opět plný mlhy. Nefotící polovině naší výpravy to nejspíš moc nevadilo, já to s nesouhlasným mručením dřív nebo později přešla jako nutné zlo. Na ledě totiž trénovala sestava na večerní zápas proti Kometě Brno, ve které nechyběli Velcí. A nakonec nechyběl ani Makarov a Čudinov, které jsem vážně chtěla vidět hrát. Kučerjavenko si bohužel den předtím zranil kotník, a jeho místo na lajně tak zaplnil Tony Martensson.


V podstatě toho nemám moc co k tréninku psát, zápas se dočká samostatného článku nejdřív v sobotu, nebo zkrátka někdy po návratu domů, až bude čas se rozčilovat.

Vlastně moment - trénink krásně uvedl Fedor Fedorov. Vykročil na led... a švihnul s sebou jako poleno. Pak se posadil, seděl tam jak děcko na pískovišti mezi tou svou sbírkou hokejek, a čuměl jak puk, co že na té zemi vlastně dělá. A pak si sundal z čepelí bruslí chrániče. Pobavil tím nejenom nás (jediné přihlížející z tribuny), ale i celý zbytek týmu, co už se na ledě stihnul sebrat. Fedor, prosím pěkně.


jak malej Jarda, že Feďo?


FIGHT! FIGHT! FIGHT!

A nebo taky ne :D


Sergej Monachov dělá kliky, protože neprostřelil brankáře Ivannikova.

Cáry mlhy, zlověstně vysící nad ledem. Pomalu, výhružně se snášejí níž a níž, až úplně zakryjí celý led, jako nějaká zrůdná a těžká peřina.
(to teď měla být poetická chvilka)

zátiší


potlesk pro PrůchuDima Šikin vyhrává brankářskou soutěž v roztomilosti na celé čáře. A nenechá se zahanbit, ani když dojde na vlastní chytání!

Opět se hrající skupina začala trousit směr autobus v půlce tréninku nehrajících. Na fotce Ááálbertek Konozov.


Když ono moc nejde odolávat šarmu Kosti Glazačeva, když začne ovívat spoluhráče ručníkem...Velkej byl velkej, růžový límeček měl zase celej špatně a k mému překvapení ani na nikoho nehulákal. Asi už tušil, co ho večer čeká...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elll7 | Web | 27. července 2012 v 22:17 | Reagovat

Tak to s Fedorovem, to bych chtěla vidět. To musel být fakt parádní pohled:D

2 naxox | 28. července 2012 v 11:21 | Reagovat

Здорово! Отличные фото!!!Спасибо из России!!!

3 Valérka | Web | 29. července 2012 v 16:45 | Reagovat

Hezký blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.