WOOOOOOteam

21. července 2012 v 21:17 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Včera jsem byla nesmírně akční a ptala se pánů z týmu kolem SKA, jestlipak se o víkendu trénuje. V sobotu ano, v neděli jen ráno, a tak jsme dnes jako vždy vyrazily na stadion brzy brzičko. Vyšly jsme za roh a první, co jsme viděly, byla smečka mláďat. Zpoza dalšího rohu vyšel Fedor s Koubou. Velmi pobavené jsme za nimi šly až k hale.

Obsadily jsme svá místa a sledovaly, jak kustod pečlivě chystá pití a ručníky (miluju, jaký z toho dělá obřad). Mezitím se do haly trousili další hráči, což nám bylo trošku divné, protože do tréninku zbývalo dvacet minut. Za chvíli se ukázalo, že vysvětlení je prosté: Dneska se bude trénovat na suchu. Chlapcům udělali několik stanovišť, přičemž jedno z nich byly oblíbené schody tribuny pro hosty. Výhled dobrý, to ano :D No ale dáte mi jistě za pravdu, že jenom tak tam posedávat, číst Bezručovy Slezské písně, mrznout a tu a tam kouknout na nějaký ten zadek cvik, není zrovna ideální. A tak jsme se něco po desáté sbalily a šly zpátky na hotel, ačkoliv jsme si spočítaly, že je celkem možné, že se na ten led i dostanou.


Na hotelu mi v 10:52 bylo mými skvělými zdroji řečeno, že v jedenáct jdou na led. Zrovna jsem zvažovala polední spánek, ale SKA se NEDÁ říct ne, takže jsme vyrazily a do haly došly v rekordním čase. A jsem ráda, že jsme šly!

Trénink nakonec netrval do tradičních 11:30 či kolika, ale až do 12:50 nebo tak nějak, a byl naprosto perfektní. Měly jsme ho, samozřejmě, samy pro sebe, protože těch pár lidí, co se ráno sešlo, se na to vykašlalo. Když už to vypadalo, že bude konec, tak se najednou všichni sjeli za velkého smíchu, a pro SKA typického WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO od skoro každého člena týmu, doprostřed a hodili hokejky na led. S nedočkavostí jsme čekaly, co z toho bude, protože kluci vypadali jak malé děti v hračkářství. A pak to začalo!
Závod ve štafetě. Vážně bych nikdy nevěřila, že bruslení navíc ta telata tak rozdovádí :D Jelo se dvakrát a druhé kolo vyhrála Artyho lajna díky obrovského náskoku, který získal. Což se samozřejmě neobešlo bez dalších WOOO. Bolel mě obličej. Bolelo mě úplně všechno, protože to bylo perfektní, celé tohle, tyhle dva týdny a vůbec.

Gleb Klimenko mimochodem zmizel, a pokud si ho nějaká šťastná rodina neukradla za svého roztomilého domácího mazlíka, tak nejspíš byl týmem propuštěn, aby strávil čas se svou rodinou.
Ilja Ježov prodloužil smlouvu na další dva roky. Hurá!

Dima Kalinin bude mít zítra narozeniny a já bych mu nejradši darovala Kirilla. Což nemůžu. Co můžu je popřát Světlaně všechno nej k jejím dnešním narozeninám a jako dárek poslouží ten extra Petr Průcha navíc, jak jsem slíbila. Поздравляю с днëм рождения, Светлана! Желаю тебе много прухи! ;)

SKA, den omg-už-jsme-v-půlce-nééééhééé:
Kdyby sis, Váňo, nestoupl za nejvyššího chlapa v týmu, tak bys možná i něco viděl!

hahahahahahahahahaahahahahahaaaahhha

hurr durrJá hlava děravá!Jura Skvorcov mě vážně baví, a to už dva roky po sobě.Dima chudák nic neviděl

smíšci moji


lookin' good

aw yea
křikloun Arty


chichichi, že?


po prvním kole závodudotaz?

tak asi ne...


Děnis byl nadšenej za ně za všechny


Na brodském stadionu je slyšet kokrhat kohouta. Hahaha, MORA!!1! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alli | Web | 21. července 2012 v 21:50 | Reagovat

ta štafeta musela být pořádná sranda :D ta fotka s popiskem "Kdyby sis, Váňo, nestoupl za nejvyššího chlapa v týmu, tak bys možná i něco viděl!" je mazaná :D a nechápu jak to z té tabule možou pochopit :D

2 Elll7 | Web | 21. července 2012 v 22:27 | Reagovat

Schody pro hosty říkáš? :D Tak to až pojedeme na výjezd do Brodu tak si na ty schody naschvál šáhnu a budu mít slavnou ruku.

Je hezké jak se někteří hráči koukají do objektivu:D

3 Black | Web | 21. července 2012 v 22:44 | Reagovat

Měla jsem na srdci, že on ten Jura je fakt pěknej kluk a najednou vidím tu "supr propracovanou tabuli" a hahahahaha..a už vím kulové.

4 didi | Web | 22. července 2012 v 20:13 | Reagovat

Užasné fotky a popis k ním :) Musela byť sranda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.