Už, skoro, kousíček..!

12. července 2012 v 0:05 | Kví-Kví |  Shoots!
SKA Petrohrad dnes zahájili přípravu na sezónu 2012/2013, která bude vítězná. Tak, tady jsem to předpověděla.
14. července je poprvé vypustí na led, přepokládám v rámci dobrovolného tréninku dle podobného rozvrhu, jaký byl loni. Loni na úvodní "rozbruslení" navázalo soustředění v Česku, přesněji tedy v Přerově, tedy vlastně za humny. Letos bude navazovat opět soustředění v Česku, jenže středobod mého vesmíru se přesunul více na západ do Havlíčkova Brodu. Což je asi milion problémů navíc pro mě, ale nestěžuju si.
Co vím o HavlBrodu? Že nás tam čeká Pravé Rebelské Peklo, k...a!* Prakticky nic.
Co vím o SKA?


Že mi na sbory nevzali Nikitu Feoktisova, což je obrovská hanebnost, tak!
Hele, Serjožka Monachov!

Ale teď vážně...

Když fanoušci jiných týmů mluví o SKA, někdy se po záplavě nadávek dostanou i k tomu, že "klub nemá žádnou tradici". OMYL! Dlouholetou tradicí HK SKA je naprosté rozprášení týmu, pokud možno co nejdříve po ukončení další neúspěšné (= žádný Gagarinův pohár) sezóny. Za každého ztraceného hráče tým získává 100 bodů. Bonusové body se počítají následovně:
  • vyhození trenéra: + 200 bodů
  • účast v honu za hvězdným hráčem: + 150 bodů
  • šokující podepsání hvězdného hráče s problémy: + 300 bodů
  • poskytnutí důvodu nepodepsaní/vyměnění hráče: - 120000000000 bodů
  • neposkytnutí důvodu nepodepsání/vyměnění hráče: + 1 bod
  • zmínka o "omlazení týmu": + 5 bodů
Letošní skóre:
Odešli Sokolov, Višněvski, Děnisov, Tarasenko, Weinhandl a pravděpodobně odejde i Tichonov. Dohromady 600.
Dále se SKA aktivně pokoušeli o získání práv na Alexandra Radulova, jenže blbá Ufa a jejich 130M rublů nebo kolik a blbej Sergej Fedorov a jeho CSKA impérium, což dělá 750 bodů. Drby o tom, že jdou po Sašovi Sjominovi a Ondřeji Pavelcovi byly vyvráceny.
Z nějakého pochybného důvodu, který pořád nějak nevidím (ne, jeho tuna bodů mě fakt nebere), byl podepsán Kevin Dallman, který svůj bývalý klub musel opustit, protože si jeho žena na internetu stěžovala na politické poměry v zemi a blbá opatření klubu. Což je problém, protože si nejsem úplně jistá, jestli nebyli vyhoštěni oba..? Tadá, 1050 bodů!
Nikdo se mi pořád neobtěžoval vysvětlit, proč Děnis Děnisov, Mistr světa 2012, modrooký démon a skvělý chlap nedostal smlouvu. 1051 bodů. Což je i naše konečné skóre. Uznávám, na běžné poměry poněkud trapné, protože kdybych měla náááhodou počítat předchozí sezónu, tak už si na to asi musím vzít vědeckou kalkulačku.

Doufám, že v rámci soustředění v Brodu si oblíbím Dallmana a Alexandrova, i když si dost dobře nedokážu představit, co by museli udělat, aby se tak stalo. Nemožné to ovšem není. Zatímco Dallman je mi z jistých důvodů strašně nesympatický, Alexandrov měl loni naprosto tragické výkony. Dallman mě může mile překvapit a Alexandrov se třeba v tom Omsku, kde strávil zbytek sezóny, vypiplal. Jsem celkem zvědavá na Čudinova, co bude zač. Samozřejmě jsem ho registrovala v reprezentaci, ale to je přece jenom trošku jiné.

Taky snad nějak pochopím tu nevyváženost v obraně a najdu víru v to, že to bude fungovat i v praxi. Protože jestli je plánem soupeře přestřílet, tak ať nám pomůžou všichni hokejoví svatí.

Těším se na svoje chlapce.

Tréninky jsou přístupné, hotel je zarezervovaný (ještě to zkontroluju), na jídlo mít budu a foťák je vždy ready.
Jediné, co musíme pořešit jsou lístky na zápas do Brna, což zas bude strašnej opruz. Odměnou nám ovšem bude Petr Haluza, MVP HC Olomouc 2011/2012 a nejnovější posila Komety. Doufám, že ho ti moji hoši nebudou chtít rozflákat nebo něco. Taky doufám, že ho s Cestí chytnem někde podobně šikovně jako loni Jardu Komu, abychom se vyfotili a já mu mohla strčit ten svůj dres na podepsání... protože proč jako né, byl tu dlouho a byl super.

Kdyby vás to zajímalo, tak SKA bydlí v hotelu asi tři sta metrů vedle a to tak šikovně, že až půjdeme na trénink, tak se nám dřív nebo později objeví v zádech a nakonec tam asi dojdem spolu nebo já nevím. Podobně bych to viděla s cestou z tréninku. Nejsem si jistá, jestli je to strašně kůl nebo strašně na nic a asi se rozhodnu, až když to přijde.

Než se zabalím a vypakuju na vlak, možná udělám ještě jeden článek o tom, co SKA dělali o prázdninách. Protože někteří z nich se s tím nepárali :)


*o den později*
A víš co, Kire? Sereš mě! A chci brečet. A tak.
1151 bodů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 13. července 2012 v 12:20 | Reagovat

do prdele s Kirem
aldjhefsllkasf
fakt
navrhuji krutou pomstu na Kasatonovovi a Dallmanovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.