Páti chard

20. července 2012 v 21:23 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Ááááách.

Artymu to dneska nešlo. Byl poměrně rozladěn.
Fedorovi to dneska šlo. Smál se, až mě bolel obličej i za něj.
Mimochodem, včera jsem na sobě měla tohle:Dneska jsme přešly do útoku a po ranním tréninku jsme si na chlapce počkaly za halou. Posmívala jsem se neznámé osobě, která "proboha přijela tak hnusným Mercedesem". Kuci začali vycházet. A pak jsme je zmlátily! A pak jsme se fotili! První vyšel Tony s Dallmanem, takže jsme se zvěčnily se Švédem a Kanaďana okatě ignorovaly. Suck it, já chtěla Kirilla! Oba dva nastoupili do hnusného Mercedesu. Okay.
Následovala skupinka Rambo, Sysel a Čudinov, přičemž Rambo odklusal přímo do Meďáku a odfrčeli někam za duhu. Což mi bylo celkem fukáš, protože s Rambem a jeho svačinou jsem se fotila už loni :D Šla jsem tedy za zbylými dvěmi, kteří souhlasili, ale dali se do dohadování o tom, kdo že řídí ten ošklivý Mercedes (vidíte, hlavní hrdina příběhu je auto!). Sysel to po "Éto Toni" zabalil a postavil se na focení, Max Čudinov ale dál meditoval nad řidičem. A tak Syslík povídá: "Pojď se fotit!" a Max se tedy postavil vedle něj. A Sysel zase: "Z druhé strany si stoupni!" a to už jsem to nevydržela a začala se smát, protože... vážně, kluci, vážně? :D :D Fotka by to byla super, kdybych se na ní netvářila jak blbec :D

Pak fotka s Igorem, yay. Následoval Petr Průcha, kterého jsem (pravděpodobně) zaskočila svým dotazem "Vy znáte Kubu Bartoně, že? . . . Proč mu říkají Skejt?" Na svou obranu musím podotknout, že mě tahle otázka trápí celou tu dobu, co sleduju HC Olomouc. A trápí mě o to víc od těch dob, co se z Báry stal bůh obrany. K mé velké radosti byl Pru sdílný a vyjevil mi důvod. DĚKUJI!

Pak vyšel Kalinka s Artym, velkej telefonoval, takže hurá za Dimou, protože jsem se s ním fotila sice loni, ale zato byl v plné zbroji a meh. Arty se mezitím usadil na blízkou lavičku a hned vedle tašky s foťákem, co jsem tam nechala ležet. To dilema! Já chtěla sedět, ale říkala jsem si, že sedat si vedle Aťuny, natožpak když telefonuje... Tak jsem se jenom vydala získat své věci zpět, což ovšem notně zarazilo Dimu, který si asi myslel, že mu zasednu místo vedle jeho kámojdy :D

Kolem prošel Leša Semjonov, ale šel s Afinogenovem, a já došla k závěru, že bych asi urazila Maxův jemnocit, kdybych ho vystrkala z fotky :D Pak už to šlo rychle, fotka s Glebem (který mě objal a málem mi rozmačkal rameno, jak mě k sobě nadšeně přivinul, haha) a Andrejem Pervyšinem. Pak vyšel Děnisko, v jedné ruce kelímek s vodou, druhou ruku zaledovanou, a i když už s ním fotku mám, tak jsem neodolala a vyfotila se s ním znova. Děnis byl kouzelník a kelímek schoval za mými zády, aby ho nebylo vidět :D Nakonec fotka s Váňou (protože jsem opět neodolala :D) a je to fakt super, protože se tam culí tak, jak to umí jenom on.
Mezitím totiž taky dorazil jejich autobus a už to bylo trapný tam stát jak na výstavce, takže své zbylé oběti chytím až příště.

A víte co? Fotky!

SKA, den pátý:


Jak to je jen možné, že se musí všechno vysvětlovat na třikrát..? :D :D


Sysel dneska +1000 bodůStefan Stěpanov je šikula!klíčem k dobré brankářské přípravě je Jussi a jeho Apple serepetičkyYour face, bb.

Pijete dost tekutin?

Šel Chleba a potkal chleba s máslem...

Zajímalo by mě, čím Tony jezdí tak jako normálně, když nemá auto půjčené.


Nezná někdo nějakou básničku o ježkovi?

Strike a pose!

Největší otázkou posledních dní je: Jakou přezdívku dostane Burdasov, když teď máme v týmu dva Antony?

Stefan je vážně šikulka!


He shot me down, bang bang!

Fedor tohoto týdne shrnutý na jednom obrázku.


Vsadím se, že Petrov vykládá ty nejlepší historky.


Pravidelným čtenářům určitě chyběly mé oblíbené fotky vhazování :D

Fotka Grebjoše s creepy Feďou v pozadí

Smíšek Tony

Chlebík má tak kouzelně velká kukadla

Stefan medituje

AWTY! . . . tuhle jsem sem nemohla nedát, no tak

Budeme kamarádi. Pak mi zlomí srdce. *fňuk*Andrej Potajčuk je perfektní. Víla Zvonilka. Hehe.

Ah, Váňo

Barunův bro!

tragéd Kouba

Taky ti chybí Děnisov?

Je to psychicky i fyzicky strašně vyčerpávající, koukat, jak ostatní sportují.
A tak vůbec.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alli | Web | 20. července 2012 v 22:36 | Reagovat

to video je parádní, akorát mu ještě rozumět :D stejně to musí být hrozně fajn tam být.. :) jak koukám fakt sou z vás hvězdy :D a sluší vám to ;) jinak fotky vhazování opravdu chyběly..je to prostě něco jiného :D taky moje oblíbené :D

2 Elll7 | Web | 21. července 2012 v 22:34 | Reagovat

To ti musela otázka Bartonovi přezdívky ležet hodně v hlavě, protože já kdybych potkala Péťu Průchu bych ze sebe nevyloudila ani jedno smysluplné slovo:D

Si slavná!:D Furt nechápu, jak si to mohla rusky zvládnout

3 Black | Web | 21. července 2012 v 22:50 | Reagovat

Víš, že by mě někdy -kecám, ne někdy. Pořád- zajímalo, jak ty vaše společné fotky vypadají? Básníš o nich tak -mimochodem, úžasné historky, uáá-, že bych je vážně chtěla vidět..mám smůlu, co?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.