Gorily v mlze

25. července 2012 v 20:09 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Nemám ráda stadiony, na kterých se dělá mlha. Na tyhle podmínky jsem byla celkem zvyklá z Přerova, ale co se na ledě tvořilo dnes, to jsem ještě neviděla. Díky nelogicky vysokým mantinelům se to ani nehnulo, ačkoliv si Arty boucháním na plexi vydupal zapnutí větráku. V konečném důsledku mám za dnešek hromadu fakt blbých fotek, ze kterých jsem vybrala jenom dvacet. Meh.


Taky jsem se dnes pokusila získat lístky na zítřejší zápas v Brně, protože online prodej a kdesi cosi. Přes Ticketportal jsem nikdy nic nekupovala, a tak jsem došla k závěru, že místo běžného nákupu na prodejním místě si to prostě zarezervuju a vyzvednu. Takže jsem prošla procesem registrace (tak nerada se registruji) a dala se to práce, jen abych asi po pěti minutách zjistila, že to nikam nevede. Systém na mě nereagoval, a tak jsem se vydala přímo ke zdroji.
A tam to bylo úplně stejné. Lístky na "naše" místa by sice byly, ale člověk je nemá jak koupit. Takže zítra vlastně jedeme do Brna úplně na slepo a budeme doufat, že to všechno ideálně klapne. I když už teď je tu problém, protože Petr Haluza si očividně nevysloužil šanci startovat v přípravě, takže dres na podepsání tahám zbytečně :/

Ale aby to tu dnes nebylo takové depresivní:
Kosťa Glazačev je super a já ho nesnáším za to, že mě během necelých dvou týdnů donutil ho milovat. Fakt trapný, ty... ty! Kolikrát se s ním ještě můžu vyfotit? :D
Fedor Fedorov nemá žádnou sebeúctu, když dojde na oblíkaní, ale pro jednou si nebudu stěžovat, protože jeho nadšení si užil cééélýýýý stadion!

Zpátky do depresivna: Rozpadá se nám tým!
K mé velké radosti začal Stefan Stěpanov opět trénovat na ledě. Kdo se na ledě po tělocvičně neobjevil, byli Kučerjavenko a Skvorcov. Burdasova jsem neviděla už dva dny v kuse.

Dvacet mlžných fotek:

Igore?!


Tady si Kosťa poprvé všiml, že ho fotím. Začal z toho trpět samomluvou a měl egotrip.

A když jsem fotila Děnise, Kosťa opět zasáhl. Myslím, že tu je někdo tak trošku camera whore a vůbec mi to neva :D Kdybych bývala udržela smích ještě tak dvě vteřiny, tak by na mě véčkoval i Děnisko. Co už no.Co se fotek ze zítřka týče, bude to (pokud se dostaneme na zápas, hm) probíhat následovně:
Fotky z tréninku budou v pátek, pravděpodobně v samostatném článku. Fotky ze zápasu pak nejdřív v sobotu, až se vrátím domů a utřu své krokodýlí slzy, že mi ti moji kuci odjeli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne-Adie | Web | 25. července 2012 v 20:20 | Reagovat

mlžnej opar nikde nevidim.. mě se ty fotky líbí..

2 Black | Web | 25. července 2012 v 21:11 | Reagovat

Mlha je na prd. Véčková fotka je dokonalá. Holka já tě miluju.

3 Elll7 | Web | 25. července 2012 v 21:23 | Reagovat

Ta fotka jak Kosťa véčkuje je kouzelná:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.