Don't keep calm and FLAIL!

16. července 2012 v 21:07 | Kví-Kví |  gLOVE side!
Můj výraz dnes od 18:30 asi do 19:15

Protože:

SLÁVA, HURÁ VÝLETU - UŽ JSOU TADY, UŽ JSOU TU!

Lajny jsou celé špatně. CELÉ ŠPATNĚ, OMG PANE ŘÍHA PROOOOČ?!
Taky nevím, proč je už na prvním tréninku na ledě tak buzerovali, eh.

Všichni byli směšní, protože to nikomu nešlo. Někteří byli směšnější (Arty, Fedor). Někteří byli smutní, protože jim chyběli jejich bros (Grebeškov, Kalinin, Makarov). Někteří jsou menší, než jsem si myslela (Monachov, Čudinov). Skoro všichni mi STRAŠNĚ MOC CHYBĚLI, FJBGDFGOAobugbfbgbBGBUBG.

Máme 16. července a na stadionu v Brodě byla kosa. Srsly, drahé prvoligové týmy a jejich fanoušci: Přestaňte se nám posmívat kvůli naší Plecharéně! Když je zima, je zima. Když je teplo, je teplo. U nás se dá v dubnu chodit jenom v triku, všude jinde aby člověk tahal výbavu jako k nám na začátek ledna!
Světlo ovšem vypadá slušně. Naopak ty jejich "úúúplně nové mantinely" mají naprosto debilně vysoký plexi, takže... takže jako fu.

Naprosto seriózní a profesionální hokejové články - vizitka tohoto blogu!


Pravdou ale zůstává, že Havlíčkův Brod je poměrně sympatické městečko s hezkou architekturou. Což my, Holomóčáci, umíme ocenit - není to tak hezké, jako u nás, ale rozhodně je to pěknější než Přerov. Se vší úctou k Přerovu. Náměstí je malebné.
Penzion, ačkoliv vypadá všelijak, je zcela vyhovující pro někoho, jako jsme já a Cestí - tedy dvě osoby, které se stejně chystají prosedět celé dva týdny na zimáku. Internet funguje, televize i lednička taky, tak co :D Dokonce i kuchyňka tu je, no!
V knihkupectví jsem tu našla rovnou tři (!!) knihy, které jsem u nás sehnat nemohla... ačkoliv přiznám se, že jsem ani moc nehledala. Kávu tady mají dobrou. Chystáme se vyzkoušet některou z místních restaurací, snad budeme mít šťastnou ruku.

Mezitím pečlivě kontrolujeme stránky Komety, kdy jako začnou prodávat ty odporně drahé lístky. Meditujeme nad tím, kolik by stála cesta do Karlových Varů na zápas Ufy, a plánujeme cestu do Prahy na CSKA Moskva. Life's good :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elll7 | Web | 17. července 2012 v 21:20 | Reagovat

Tak s tím výrazem:D to se ti nedivím.

Hele do Brodu bych se ráda podívala, ale nemám s kým;) Takže docela závidím.

2 Alli | Web | 17. července 2012 v 22:47 | Reagovat

ten výraz..:D :))) tak si to hlavně pořádně užívej! ;)) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.