Co fotky, dobrý? - Ále, jo.

27. července 2012 v 21:57 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Po rychlém přeplánování návratu ze zápasu zpět do Brodu, jsme se nakonec vrátily večer domů, do Olomouce, kde je krásně a krajina je rovná. Vedlejším účinkem ale nakonec bylo, že jsem musela vstávat v pět ráno, abych stíhala vlak směr Pardubice v šest ráno. V deset jsme nakonec dorazily zpátky do našeho dočasného domova a zamířily rovnou na trénink. Akorát jsme chytly začátek tréninku druhé (modré) skupiny.

Jako ve středu, i tentokrát po zápase začínal trénink takovým začátečnickým rozbruslením, aby se kluci trochu rozhýbali. Pak to probíhalo v tradičním duchu. Jenom pro zajímavost, poprvé letos předváděli cvičení, co loni dělali snad každý den.
Někdy v půlce na nás podruhé za dva týdny pan trenér Říha zavolal, ať si sednem kousek vedle, aby nás někdo nezabil pukem - brány totiž otáčeli jakoby na šířku a střílelo by se tedy přímo proti nám. Když jsme usedaly na nová místa, zrovna z tělocvičny vyšel Andrej Potajčuk a Petr Pan - což je ve skutečnosti nový člen trenérského týmu, který podle všeho umí česky, a my nemáme ani tušení, kdo to je, takže jsme mu daly vlastní jméno. Každopádně na nás Andrej hodil okem, co tam jako kdo na té tribuně dělá, tak jsem se na něj usmála a on mi úsměv vrátil, přičemž svou krásnou češtinou hodil dotaz, který spolu s mou odpovědí posloužil jako titulek dnešního článku.


Na konci ranního tréninku vyšel ze šatny Petr Polodna a byl tam celý roztomilý a mééééh, vrátíš se? :D
Pak jsme se chtěly fotit. Já s Artym (protože mám jednu naprosto strašnou fotku), Monachovem a pokud možno Jussim Parkkilou a Andrejem Potajčukem. Fotku s Artym mám, je super a blá, mám radost. Jenže! Přijel autobus, hráči do něj nasedli, chvilku se čekalo a nakonec se vozidlo bez téměř třetiny týmu uvnitř pomalu rozjelo, zrovna, když kterýsi opozdilec vycházel ven a přešel do zděšeného běhu, že ho tam nechaj. Zbytek týmu v autobuse začal potěšeně hýkat, že mu jako ujedou, ale řidič zastavil. Pak se znovu rozjel a to vyběhli další čtyři a vypadalo by to fakt komicky, kdyby mezi nimi nebyl i Monachov. Tak nic no, příští rok..? :D
Fedora jsme vůbec neviděly a nakonec jsme došly k závěru, že byl asi opět poslední a ujeli zrátka bez něj. Čekaly jsme a čekaly, nikdo nešel, ani Fedor, ani trenéři. Takže tak :/

Odpolední trénink uvedlo naše focení se s Alexejem Kasatonovem. Následně se hrál první "opravdový" zápas Bílí vs Modří, protože si tentokrát hráči střídali, jak chtěli, bez pokynu od trenérů. Rozhodčího dělal Andrej Potajčuk a po faulu následovalo trestné střílení. Jediná zvláštnost byly třetiny trvající 25 minut. Mezi první a druhou téměř žádná přestávka nebyla, před tou třetí trošku zametli led.
Tyhle "zápasy zadarmo" mi vážně budou chybět. A vůbec tak všechno :(

Na posledních dvacet minut tréninku se mi po dvou dnech usilovného focení zcela logicky vybil foťák. Dala jsem si challenge vyfotit něco malým Canon kompaktem od Cestí, nicméně mám takové tušení, že to bylo víc než tragické. Zkrátka a dobře kapesní foťák na hokej nemá :/


Leša vyšel z bitky s Komeťákem s monoklem přes levé okoa tak no, líbí se mi, jak si vždycky zahákne nohyHydratovat!


V tenhle moment mi došlo, že Fedor je konečně doma. Protože kdy jindy by na mě stoický Fedor Fedorov začal dělat hloupé obličeje? :)


tááákhle velkýho sumečka jsem chytil na té své lodičce v Americe

Rambo vám zírá do duše

A zítra ráno naposled.
Au.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elll7 | Web | 27. července 2012 v 22:27 | Reagovat

Tak si to zítra naposledy užijte;) a pozdravujte kluky ušatýý z Petrohradu.

RE:Fotil na mobil:D tak to se jdu na ty vaše fotky snad podívat.

2 Elll7 | Web | 27. července 2012 v 22:49 | Reagovat

RE: Tak jsem se na ty fotky koukla. Mám pocit, že bych to zvládla i já lépe:D

3 emmik | 28. července 2012 v 12:35 | Reagovat

Tak sledování kluků na tréninku ti vážně závidím :-D s kámoškou jsme jely na ten zápas do Brna a jako naschvál tam nehrál Péťa Průcha :-D nepřihodila bys prosím nějaký jeho fotky??

4 Kvík | 28. července 2012 v 18:08 | Reagovat

[3]: Fotky Průchy jsou téměř v každým fotoreportu, hledej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.