3... 2... 1... ПОЕХАЛИ!

24. července 2012 v 20:43 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Když nám včera Thoresen přes Twitter oznámil, že bude hrát v Bratislavě, napadlo mě opět: Co Arty?
Poslední věc, co jsem chtěla, bylo, aby hrál v Brně a poslouchal pískání těch hlupců. Čemuž se, myslím si, nevyhne. Zároveň jsem ho ale zase po roce chtěla vidět hrát, a tak jsem měla menší dilema. Ještě, že nejsem trenér, a tedy není na mě, abych něco vymýšlela.

A tak to pan Říha vymyslel za mě a vymyslel to celkem předvídatelně se dvěma lajnama zkušených a dvěma z nováčků. Vlastně jsme s Cestí veděly co a jak, už když jsme vešly, protože se nehrající skupina zrovínka ubírala do tělocvičny. Tedy až na Antona Burdasova, který někam vysublimoval a celý den jsme ho neviděly.


Dneska jsem ani moc nefotila. Skupina pro Bratislavu usilovně trénovala přesilovky, takže to bylo samé bruslení, a já byla líná. Stejně jim to strašně nešlo. Skupina, co zůstala, zase byla NAPROSTO PERFEKTNÍ a mně bylo líto fotit, abych nepřišla o nějakou srandu.

V půlce tréninku nehrajících se vypakovali ti hrající, což byla taky celkem sranda. Třeba Dima Kalinin šel kolem Artyho a zatahal ho za dres, což Velkého náramně zmátlo a točil se tam jak káča, aby zjistil, kdo to byl. Nám to ale hlavně dalo příležitost vyfotit se s těmi zbylými pěkně v klidu, protože to je samozřejmě něco úplně jiného, když máte hráčů 34 a když jich máte 11. Takže jsem se vyfotila s Lešou Petrovem (konečně!), Lešou Semjonovem, Iljou Ježovem a Kosťou Glazačevem, kterému jsem popřála hodně štěstí ve SKA a očividně ho to potěšilo. Bod pro mě!
Velcí zase trollili - Arty telefonoval a Fedor zdržoval celou skupinku, takže se focení s nimi odkládá na neurčito. Spolupracujte, trubci!
Kdyby jste to nevěděli, Semjonov je fakt obrovskej D:

SKA před chvílí dohráli a prohráli se Slovanem 1-2 a tenhle článek nemá ani hlavu, ani patu. Tadá! :D

Takže jenom pár, a ještě navíc nic moc, fotek:

Rambo předváděl bůhvíco pro Artyho.


Chleba fotograf!


kolektivní derpGrebjoš z nějakého důvodu dělal kotouly na ledě. Je super.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Black | Web | 25. července 2012 v 21:08 | Reagovat

Ty fotky mě baví. Články taky. Já tě nemít, tak někoho kousnu, že tam nemůžu jet, byť KHL není zrovna "numero uno in italia"..eh, to bylo jinde. Nicméně, děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.