Jääkiekko a jiné příhody

13. června 2012 v 22:15 | Kví-Kví |  gLOVE side!
Minulý týden jsem strávila na dálném severu.

Přes Kodaň do Stockholmu, ze Stockholmu do Helsinek a zase zpátky, zastávka v Berlíně a domů. Mezitím spoustu malých i velkých zastávek u všelijakých architektonických i přírodních skvostů, spousta severské atmosféry, a samozřejmě taky troška hokeje.


Pro začátek hádanka:
Co je krásné, co je naše a co přímo spojuje HC Olomouc s SKA Petrohrad?

Popisovat následující obrázky nemá moc smysl, já myslím, že všichni hokeje-znalí se orientují... snad jen pozor na toho celkem creepy Teemu Selänneho :)Kdyby jste náhodou jednoho krásného dne zjistili, že máte moc volného času/peněz/chuti po dobrodružství, tak vám doporučuji vydat se právě na sever Evropy. Bylo to nádherné. Objezdila jsem poměrně značnou část toho naše kontinentu, ale právě ve skandinávských zemích se mi líbilo nejvíc. Pokud milujete sluníčko, nemějte strach - když se zadaří, budete se tam rožnit, jako jsem se rožnila já :)
Kdyby někoho zajímaly nehokejové fotky, tak je postupně přidávám sem. Časem se tam objeví i památky po výletech z let předešlých.

Co se Berlína týče, tak tuhle německou metropoli jsme navštívili zrovna ve chvíli, kdy Němci hráli svůj první zápas na Euro 2012 a to napětí ve vzduchu bylo přímo hmatatelné. A když pak dali "domácí" gól, celé město řvalo. Ačkoliv nejsem velký fotbalový fanoušek, tak sportovní atmosféra je zkrátka sportovní atmosféra a mně se v ní krásně dýchalo!

A odpověď na moji hádanku?
Tenhle krasavec:

Motorem naší výpravy totiž nebylo nic jiného, než autobus HC Olomouc. Ten samý, kterým SKA Petrohrad jeli v létě přinejmenším do Brna na zápas. Seděl v něm mimo mých domácích hvězdiček třeba taky trojnásobný mistr světa Dmitri Kalinin... a já bych dala malíček za to, kdyby mi někdo řekl, kdo se vozil na mém místě :)
Dokážete si snad představit mou reakci, když jsem toho mazlíka uviděla stát na parkovišti :D Samozřejmě jsem se s ním vyfotila, to dá rozum!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black | Web | 13. června 2012 v 23:14 | Reagovat

Což o to, času a chuti bych měla dost a ještě víc, ale peníze bohužel netisknu a sponzora nemám. A to je na prd. Takže ti tohleto můžu jen závidět:)
(mimochodem, na tumblr si psala něco o autoškole..to je pohoda, klídek, jen bez tabáčku;))

2 hczlin | Web | 14. června 2012 v 9:15 | Reagovat

jéé taky sem chcu jednou podivat na globen arena a ostatni stadiony ;) se máš ;)

3 Elll7 | Web | 14. června 2012 v 15:22 | Reagovat

To byl jistě skvělý výlet ;) Ovšem mě cestování moc neláká, jsem spíše takovej usedlík-nechávám to na jiných :D Třeba na mě touha po poznávání nových zemí dolehne později.

RE: Popravdě vůbec nevím. Bude to asi ještě s postupem času někde uveřejněné. Prozatím o tom vím pouze to, co se psalo na našem webu ;)
http://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=Ceska-dvacitka-se-utka-s-Ruskem-v-Jihlave-5582

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.