Hmm

4. května 2012 v 0:07 | Kví-Kví |  Kick-save!
I just went full retard.
You never go full retard.
(plus body pro toho, kdo ví, odkud to je)


Anyway... zjistila jsem tuhle, že z nějakého podivného důvodu není půlka fotek ze zápasu RUS/SWE podepsaná (byť jsem si jistá, že jsem to udělala), a tak jsem samozřejmě všechny fotky podepsala s tím, že je zkrátka a jednoduše nahradím. A protože přece nebudu upravovat článek, který je normálně přístupný, tak jsem ho dala do rozepsaných, během pěti minut fotky zaměnila a tradá!

Blog.cz se mnou vydrbal. Normálně totiž (aspoň mi to dřív normální přišlo) zveřejněný článek, který dáte do rozepsaných a znovu jej zveřejníte, neudělá skok v čase a datum jeho zveřejnění se nezmění. Článek RUS/SWE tohle pravidlo porušil a přeskočil tedy článek FIN/SWE, což mě nesmírně rozčílilo (protože jsem občas rapl).
Jako chytrá horákyně jsem tedy "rozepsala" a zase zveřejnila i článek FIN/SWE v domnění, že se zase seřadí tak, jak byly. Omyl.

Takže prostě mám jeden zápas zveřejněný "technicky" dřív než druhý a nesmírně mi to vadí, protože jsem poměrně vysazená na detaily. Vlastně bych vám to ani nepsala, kdyby se ovšem onen nešťastný článek nezachoval jako úplně nový, a tedy vám nejspíš nesplašil RSS, hlavní stránku blogu nebo já nevím co ještě.
Já se teda omluvuju.
a jestli to zas ráno bude správně, tak se naštvu dvakrát tolik

. . .

Abych to tu dnes neopustila jako naprostý maniak, mám pro vás (snad?) dobrou zprávu:
Chystám se přerovnat a vůbec přepracovat rubriky. Momentálně jsem ve fázi, kdy uvažuji nad stávajícím systémem a jak by byl kompatibilní s tím, co bych chtěla doplnit; případně jestli celý systém od základů přepracovat. Je to opravdu poněkud složité, protože na jednu stranu se mi to momentálně relativně líbí, na druhou jsem si vědoma, že to utlačuje články, na které bych chtěla upoutat pozornost.
(i proto si myslím, že je na čase, aby blog.cz zavedl staré dobré tagy nebo alespoň možnost zařadit článek do více rubrik najednou)

Nevím, kdy k těmto změnám přistoupím (a jestli nakonec vůbec), ale slíbím vám jedno - až to změním, bude to definitivně a bude to praktické. Snad. Je to mým cílem, každopádně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paulina | Web | 4. května 2012 v 0:18 | Reagovat

Souhlasím, v mohla ohledech by blog.cz na tom mohl zapracovat, včetně možnosti přidávání flash aplikací. Ale na druhou stranu je to zdarma, že a co v dnešní době je. Navíc ta kvalita je velice dobrá. Každopádně přeju blogu vše nej ať se ti podaří co chceš uskutečnit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.