There will never be words to describe...

12. února 2012 v 22:35 | Kví-Kví |  gLOVE side!
Jenom hokejový fanoušek pochopí lásku k týmu, která hory a státy přenáší.
Sedíte si tak u televize/počítače a hojdáte nožkama - na obrazovce hraje tým, který jste si oblíbili a najednou ve vás něco hrkne a vám dojde, že jste se bláznivě zamilovali. Srdce vám bije rychleji a dlaně se vám potí, jen když na něj pomyslíte. Chcete o něm vědět všechno, vidět všechno, být s ním... A ten jednostranný vztah na dálku vás ničí.A pak si u skříňky ve škole sundáváte svou nejoblíbenější černou koženou bundu, na kterou mimochodem Arťuchin položil svou pořezanou ruku tuhle v dubnu, a napadne vás, že by jste taky třeba mohli zkontrolovat mobil, i když vám nikdy nikdo nenapsal hned ráno před školou. A jako by to byl nějaký šestý smysl, či snad osud... opravdu na vás čeká sms, po jejímž přečtení skáčete a řvete jako idiot. A vlastně je to jedno, protože takhle brzo ráno nikdo ve škole není, aby vás slyšel. A taky

OMG PETROHRAD BUDE V PŘEROVĚ ÁÁÁÁÍÍÍÍ SKJDSBFKJAGDFVFDSBGVDFSG V PŘEROVĚ DSKCBFDSBFVADV PŘELOLOLOLOVĚ

Pak máte týden s láskou svého života a všechno je rainbows and unicorns and giggles and stuff, protože tam všichni jsou a všichni jsou ósom a omg Kalinka a lol Fedor s čajem a pak jsou pryč. A teď najednou máte v duši prázdno. Fyzicky se zhroutíte z toho, jak jste ten týden prakticky nespali a nejedli. A když už jste spali, tak na schodech nějaké pochybné školy a kdo ví, kolik kustodů mezitím prošlo kolem, aby nachystali pití a tak. Psychicky se složíte z toho, že tohle třeba prostě už nikdy nezažijete.

Pak jednoho dne vás napadne, co kdyby to byli oni?

Konečně začne sezóna a vy najdete pár fakt strašně směšných fotek a ještě směšnějších alb plných sassy Petrova a normálně nevíte, co si počít, protože to je všechno moc awesome na to, aby to jeden člověk zvládl unést. Obzvlášť, když vás vychovali vlci = roky vašeho fandění byly bez asistence nějakého PR manažera, takže žádné fotky, žádná videa, žádný kontakt s okolním světem, jenom šedesát minut hry. A teď najednou BOOM RATATATA a všeho jsou všude tuny.
Někteří lidi nikdy nedocení krásu toho, co je kolem vašeho týmu teď, protože tu prostě nebyli, když byl celý tým strohý jako trenér sborné, celá tahle diktatura umocněná opakujícími se neúspěchy v play-off. No fun, no jokes, just game.

Nakonec vám z toho hrábne a vy řeknete: "To je všechno, co máš, Vesmíre? Vážně? Come at me bro!"
A Vesmír tu challenge akceptuje a stane se tohle:

A tak ono je toho víc, ale Novej rok už je sakra daleko.
Každopádně vidíte tohle a ležíte někde pod stolem v křeči, protože na to jste celé ty roky čekali. Přání k Vánocům od svého týmu, tak jako to mají fans v NHL furt. Jak jste jim celé ty roky záviděli!
Najednou vám ale dojde, že už dost dobře není nic, na co by jste se - krom výhry Gagarina - mohli letos těšit.
Zase špatně!


Ne, já tu nebrečím nekonečnou radostí a láskou, to mi spadla do oka větev. A vůbec, jste vlezlí.
(Ano, opravdu mě to pokaždé rozbrečí a rozesměje a ah jaj, hoši.)

Následně vám zlomí srdce zpráva, že váš tým jede do Popradu. Kdyby jste to městečko mohli nesnášet ještě víc, tak už tou emocí spalujete vše v okruhu pěti kilometrů. To proto, že jste neskuteční sobci. Nakonec se ale stejně smějete naposled, protože... proto. A taky dostanete tohle:


Už jste zase pod stolem. Váš tým jezdí z kopce na lopatách. Kousek vás umřel. Kousek vás umřel znova, když vám dojde, že Artymu by to na těch lyžích s největší pravděpodobností epicky nešlo a vy se nemůžete smát.

Když to konečně rozdýcháte, tak vám to najednou docvakne. Jako by nikdy nebylo nic jasnější, jako by nebylo jiné řešení, jiná možnost. Jako by to bylo dáno neměnným osudem.

SKA letos vyhrajou Gagarinův pohár.

jinak už vážně nevím
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 13. února 2012 v 15:22 | Reagovat

AH.
tolik lkhghfdfhl věcí za půl roku, to je tak dflkhlkhg, blbí ska, fakt, fakt fakt blbý, jak je to všechno super

2 Moni | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:02 | Reagovat

Vidím, že další fanoušek Petrhoradu!! Petrohradu v KHL taky nejvíc fandím, hlavně kvůli kubovi Štěpánkovi (mimochodem to video s ním jsem viděla poprvé a je užasné:)), a z článků jsem si všimla, že máš ráda arťuchina, tež ho mám celkem v oblibě, pokud zrovna nehraje s čechy :D:D jo a ještě z jednoho článku jsem si všimla, že nejspíš jedeš na EHT do Brna a psala si, že  tentokrát pujdeš do vyšší řady, můžu se zeptat kolikátku máš? bo já tam jedu letos poprvé a nevím jestli jsem si vybrala dobrou řadu :) budu ráda když mi napíšeš na blog díky...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.