Make a wish

9. února 2012 v 7:49 | Kví-Kví |  Shoots!
Tuhle se mě kdosi ptal, co bych si přála k narozeninám, které budu mít vlastně už za chvíli. HCO skončí základní část a pak už jsem dospělá. No fuj.
Ale abych neutekla od tématu - co já si k těm narozeninám (předčasně i nepředčasně) přeju?

  • Aby Arty dneska a vůbec celej tenhle EHT víkend nehrál jako čunče a zkazil všem českým moderátorům radost, že jediné, co můžou vykládat, je že "má téměř dva metry a necelých 120 kilo, 121 trestných minut a 23 bodů ve 44 zápasech KHL". Pak někdy můžou taky říct, že "A Arťuchin dává gól z přihrávky Širokova a Zubova", to bych se taky asi nezlobila.
    Buď hodný chlapec, Aťuno.
  • Aby v Brně v dubnu nepršelo. Sice to vedro loni bylo celkem na nic a sedět ve stínu pod borovicema na kraji obrubníku taky nebyla moc pecka (až na to, že před náma pak zaparkoval českej nároďák, no eh), ale furt lepší, než voda všude.
  • Gagarin Cup ve městě na Nevě. Easy and simple.
Ostatně kupování lístku bylo, podobně jako loni, celkem drama, protože paní za pultem neuměla s tiskárnou a vytiskla je blbě. Takže pak obvolávala všechny možné i nemožné lidi, zatímco já tam se svou pokerface potichu panikařila. Ale to by mi karma nesplatila, takže lístky samozřejmě mám, jsou v pořádku, šest dokonalých nových kamarádů pro mě a Cestí.
Po zralé úvaze jsme zvolily místa, co jsme měly na SKA, ale o řadu dál, aby se mi plexi neštvalo do fotek.
Kdyby mě od dubna nedělilo tolik úchvatného hokeje, tak bych se ptala, jestli už je tady.
Hej, Korny Korny Kornějeve, těšíš se? :D
...baf!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.