A tak možná že měli pravdu...

21. února 2012 v 21:58 | Kví-Kví |  Scores!
Je kouzelné, jak na hlavním českém hokejovém webu nikdy neopomenou informovat o stopce pro Arťuchina. Status VIP tohle zajišťuje - zatímco o jiných potrestaných se ani nekecne, Arty má vždycky zarezervované místečko pro svých pět vteřin potupné slávy.
Článek taky o tom, proč mě lidi točí a krátce o tom, co se stalo v 1. lize.


Je to mamlas. Den jsem strávila na ruských diskuzních fórech a usilovně nesnášela všechny, kdo ten hit neviděli dvacetkrát jako já. Taky jsem pročetla celá pravidla KHL pro posuzování faulů a rozdávání dodatečných diskvalifikací - vedlo to k několika úvahám, kterými vás ale trápit nebudu. Stačil mi k tomu jen a pouze třízápasový zákaz pro Žeňu Arťuchina za tenhle hit.

Koukám na to, vracím to, zastavuju to... a pořád bych řekla, že Bodrov zkrátka udělal tu samou koninu, co každej druhej v KHL - pokusil se uhnout. Při svém uhýbání nechal na místě nohu a já fakt nevím... Místo, aby nastavil rameno, na které hit původně mířil, tak nastaví nohu. Pravda je, že Arty tam tu nohu taky tak divně vytočí, jenže mám pocit, že zároveň s tím vytáčí i tu druhou a snaží se sám sebe otočit, aby ho vzal do těla a noze se vyhnul. Faktem ale zůstává, že si to celé odpustit mohl - už jenom proto, že ví, že by za to tak jako tak dostal dvě minuty, i kdyby to byl hit čistý jako právě padlý sníh.
Tak jako tak, ve Spartaku se nezmůžou na nějakej pořádnej záběr z boku, aby to bylo vidět. Bodrov tvrdí, že zranění bylo URČITĚ úmyslné, zatímco Arty se mu chce omluvit a přísahá, že to naschvál nebylo. Ani jedno, ani druhé už ale nic nezmění - Arty si zkrátka už v základní části nezahraje a můžu tak jenom doufat, že ten volný týden aspoň využije k tomu, aby se hodil do pohody na play-off.

Prudce inteligentní jedinci prohlásili, že takový Arty je milionkrát horší, než bijci z Čechova. Protože ono je asi strašně super, když vás po ledě nahání nějaký idiot a chce z vás vymlátit duši. Též to přirovnali ke slavnému karambolu Fedorov/Antipov z play-off. No pardon?
A vůbec, co si stěžujete, Aťuna za všechny různé tresty v průběhu sezóny zaplatil tolik peněz, že je to nejspíš 25% všech finančních zdrojů celé ligy.

^to jsem psala včera, dál píšu... dnes, hoho! :D
Kdyby vás to jako zajímalo, Bordrovovi ABSOLUTNĚ NIC NENÍ. Dokonce jede s týmem na výjezd a bude hrát. Takže tradá, pan Arťuchin dostal tři zápasy stop za zranění, které neexistuje. Jak kouzelné!
SKA si dneska potřásli tlapkama s fans a je z toho hromada směšných i méně směšných fotek (wild Ovcov appears).


HCO konečně zase jednou vyhráli, tentokrát na ledě Berouna. Zbývají dva poslední zápasy - zítra proti Jihlavě a hned ve čtvrtek proti Hradci Králové. Pokud porazíme Jihlavu, vracíme se zpět na třetí místo v tabulce. Což by bylo dost fajn. Koho budeme mít do play-off se ovšem říct nedá, rozhoduje se právě mezi Hradcem a Benátkami... tak uvidíme. Já bych asi radši Benátky, i když ono je to všechno jedno.
S Jihlavou (snad) přijede Petr Domin a mně to zlomí srdce.
S Hradcem (snad) přijede Rosťa Marosz a mně to zlomí srdce podruhé. Už jenom proto nechci HK, protože by nám ho sem vozili a on u nich začal dávat góly - beztak by si na nás pořádně zařádil.

Ještě něco jsem včera chtěla napsat, dneska už nic nevím. Smůla! :D
Tak jako tak se v pátek dočkáte reportu na oba zápasy HCO. A pak v neděli končí sezóna SKA, aby v pondělí a úterý HCO odehráli první dva zápasy čtvrtfinále. Play-off jsou skoro tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 22. února 2012 v 18:26 | Reagovat

Zrovna tady čučím do onlajnů,když jste nám dali góla. Takhle by to nešlo :D
Oprava...Zrovna čučím do onlajnů a my jsme vyrovnali. Jen tak dál :D
Myslím,že čtvrté nebo třetí místo je teď celkem jedno. Hlavně to co nejdál dotáhnout v Play Off a pořádně v semifinále potrápit Ústí nebo Chomouty ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.