-15°C..? No big deal!

2. února 2012 v 21:41 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Venku bylo jedenáct pod nulou a na stadionu ještě o čtyři stupně méně. A fanoušci?
538 ohlášených diváků navléklo teplé prádlo a šlo koukat na tu krásu. A nebýt toho odporného mrazu, nejspíš bych si tenhle zápas vážně užila.


HCO poprvé a bohužel ne naposled nastoupili bez Rostislava Marosze. Mladého talenta si stáhl jeho mateřský klub HC Oceláři Třinec zpátky k sobě, aby ho vzápětí vyměnil na střídavé starty do Hradce Králové výměnou za dva jiné. Rosťa už, alespoň co vím, stihl za Hradečáky odehrát jedno utkání.
Milý Rosťo, budeš nám citelně chybět. Tvoje skillz a srandičky při rozbruslení nebudou zapomenuty. Zase jednou v repre, ano?
Jediným dobrým na celé věci tedy je, že se Kuba Herman dočkal a má zpátky své oblíbené #24. Musela jsem se nad tím pousmát, když jsem si všimla.

Celá tahle výměna vyvolala jednu podstatnou otázku - jak si Petr Haluza povede bez svého vrchního nahrávače? Odpovědí byl jeden bod za asistenci. Peťa Haluza s přehledem vede tým v bodování a má zlaté ručičky - i proto neunikl pozornosti extraligových klubů a má nově vyřízeny střídavé starty s Kometou Brno, kde jim nebyl dost dobrý, když se dostali mezi elitku. Ačkoliv si s oblibou hráče syslím, doufám, že se Haluza ještě jednou do e-ligy vrátí a bude zářit.

První branku utkání si připsali hosté a s vedením šli i do úvodní přestávky. Ve druhé třetině se ale prosadil Petr Kolouch a kluky to očividně nakoplo. Snažení ovšem překazil o přestávku později Petr Polodna, který ještě loni hrával u nás. Peťa mi chybí :( Polodna je malý rychlý útočník a včera snad ani nestřídal, na ledě byl zkrátka pořád, obzvlášť pak v poslední dvacetiminutovce. Přiznám se bez mučení, že jsem mu i zatleskala, když ten gól dal :D

Dorovnávací gól dal prakticky do prázdné brány Milan Ministr a mě ztuhla krev v žilách. Mrazem. Zděsila jsem se představy, že zápas půjde do prodloužení, nedej bože do nájezdů. Nadšený jásot fanoušků, když dal Jakub Bartoň gól na 3:2, byl jasným důkazem, že nejsem jediná s takovými obavami. Pak už jsem jenom tlačila čas dopředu silou své vůle a klepání. Byla mi strašná zima a navíc se mi chtělo na záchod, ehm... takže v důsledku toho jsem se neobtěžovala zůstat na děkovačku, sorry hoši.

Plusové bodíky, jako vždycky, pro Jirku Ondruška, který zachránil půl tisíce lidí před umrznutím, když zabránil puku v letu do prázdné brány.
Plusové bodíky a pomyslný hrnek horkého kakaa pro Patrika Vránu, který celý zápas prostál/proseděl s náhradním brankářem Žigárdym (tu máš taky hrnek) na střídačce, protože to musí být prostě strašná sranda oblíct hráče a pak ho tam nechat mrznout.
Nějaké mazání pro Jirku Dopitu a jeho nastřelenou nohu, kvůli které musel odstoupit.
Big fucking nothing and tiny fuck off pro radní našeho krásného města (bez ironie), kteří - jak už to tak vypadá - do plánu rozpočtu do roku 2014 rekonstrukci, natožpak stavbu, stadionu nezahrnuli. Ale neklesejte na mysli, máte-li rádi vodu, zajděte si do akvaparku, který je sice ztrátový, ale... Ale vlastně nic, protože to je dost k ničemu stavba.
A velký potlesk pro všechny fans, kdo tam včera šli a odešli se všema prstama.

Co se fotek týče, malinko tady (nevím, proč vás neodkážu na FB, kde to vypadá líp), zbytek dál. Je jich málo, zaprvé jsem si trošku hrála s nastavením a mám pocit, že se to moc nevyvedlo. Zadruhé jsem po druhé třetině došla k závěru, že své ruce ještě budu potřebovat, a tak jsem schovala foťák, vyměnila rukavice bez prstů za ty s prstama a bylo to.

Jiří Dopita a Jakub Herman

Olda Kotvan

Úchvatné vlasy Petra Polodny v praxi - a taky jediná slušná fotka, krom té v odkazu výše

Óda na vlasy Štefanovy podruhé; doporučuji otevřit obrázek do nového okna
A ano, dokud to neostříhá, pokaždé tu budou fotky.

A na závěr jedna nekvalitní fotka toho, jak se všichni na Žigyho domluvili, aby musel sbírat puky.


Highlights a postřehy kapitána Jakuba Bartoně ZDE, a všichni povinně, je to kraťučké.


Jak už jsem zmínila dřív, vzali nám Marosze a Haluza má střídavé starty do Komety. V minulém článku jsem taky upozornila na střídavé starty Kucharczyka do Zlína. Novinkou ale je vyřízení startů Pavlovi Selingrovi; taktéž do Zlína. Druhým směrem budou možná putovat zlínští obránci Martin Matějíček a Dalibor Řezníček. V útoku se teoreticky může mihnout sedmnáctiletý (omg, je jen o fousek starší než já) australský talent z Vítkovic, Nathan Walker.

A právě u těch dvou obránců bych se s dovolením pozastavila - jak jsem psala posledně, v řadách HCO bylo devět obránců plus zraněný Mikel. Tenhle přebytek odnesl Olda Horák, který putoval zpátky mezi juniory, kde za Zlín odehrál zatím jeden zápas (v tom dnešním se neukázal). Obránců máme tedy osm, z toho jeden mrzne na lavičce. Naprosto pádný důvod na sehnání dalších dvou, že?!
Co se Walkera týče, viděla jsem ho hrát a mohlo by být celkem zajímavé mít ho, třeba i jenom na jeden zápas tady. Jenom aby nezmrzl.

Mimochodem, nedělní start Radima Kucharczyka za Zlín nebyl vůbec marný. Hrál na čtvrté lajně s Jakubem Šlahařem a ještě kýmsi a byli moc šikovní.
A Jirka Ondrušek ve svém startu za Vítkovice získal asistenci, když nahrával na gól Romana Szturce, který se u nás taky kdysi mihnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 2. února 2012 v 22:27 | Reagovat

právě jsem si všimla, že tam hraje Ostrčil...Mora měla fakt už snad všechny...gotta catch 'em all!

žigyho vlasy jgfhkdflkjgfldllj!§!!1!!

meh rostislave...

2 Elll7 | Web | 3. února 2012 v 15:25 | Reagovat

Také máte na zimáku neskutečný mráz? Tak to si můžeme podat ruce. U nás je také většinou o pár stupňů chladněji než venku. Díky bohu,že alespoň nefouká :DD

Ty Žigárdyho vlasy jsou parádní. Fotka na které je zachycený moment,kdy se na něj domluvili je parádní! Skvěle zachycuješ zajímavý momenty ;)

3 Alli | Web | 18. února 2012 v 21:15 | Reagovat

ty vlasy jsou skvělé :D a ta poslední fotka je parádní!! miluju to jejich kámen-nůžky-papír :DDD

4 KIRAKato | E-mail | Web | 3. července 2018 v 14:32 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.