We've been there before

13. ledna 2012 v 19:51 | Kví-Kví |  Scores!
Prvně jsem vám chtěla vyprávět o tom, jak strašně strašné je zmeškat tři zápasy SKA v řadě (dvakrát kvůli HCO a jednou kvůli škole). Dvakrát jsem to dohnala... Třetí případ (prohra 0:4 se Severstalem) mě stál značné přemáhání a zatím jsem zvládla jenom první třetinu.


Taky jsem chtěla rozjímat nad tím, jak šíleně mě vytáčí Čechov a jejich skákání na Arťuchina, následné pětiminutové tresty pro Artyho, a tedy i jednozápasový distanc. V důsledku čehož si pak trenér Říha stěžuje, že ze všech nehrajících hráčů mu právě Arty chyběl nejvíc. Což je dost směšné, když ještě před půl rokem to byl "blázen, co neumí hrát hokej". Kdyby neexistoval Fedor Fedorov, asi by mi to ani nevadilo. (a jestli nevíte, na co narážím, jste málo fandové Fedora)

Na konec svých úvah jsem si chtěla nechat radostnout poznámku, jak SKA letos ignorují konečné datum pro trejdy... Aby dneska odpoledne překvapili doslova celý hokejový svět svým prostým "Vladimír Tarasenko - do SKA!". Odnesl to Vjačeslav "Han Solo" Soloduchin, který jde opačným směrem, tedy do Novosibirsku :(
Well, fuck it. Nejsem velký fanda Tarasenka. Vlastně nejsem vůbec fanda Tarasenka. Není žádné tajemství, že jediné co chce, je dohrát v dobrém klubu, aby měl šanci získat Gagarina a pak frnk! do NHL. Tedy perspektiva do budoucna žádná, zatímco Han Solo se jako odchovanec petrohradské hokejové školy nikam nechystal a awesome je taky. Han Solo mě v Přerově uchvátil hned na prvním tréninku a prostě... to byl Han Solo a zasekli jsme se na čísle 16.

Od té doby si (po šíleném záchvatu vzteku) lámu hlavu, kam ho vlastně dají. Tarasenko je malá megastar, a tedy nejspíš bude tlak i od vedení, aby měl hodně času na ledě. Z toho kouká první nebo druhá lajna. Druhá lajna je celá rozhrkaná, alespoň do té doby, než se vrátí Weinhandl. První lajna je... hah, moje :D První lajna funguje, ale pořád mi prostě připadá celkem vtipná. Čekala jsem, že se tam obratem vrátí Thoresen, ale to se nestalo. Teď jenom čekat na to, co se stane, až přijde Afinogenov.

Když už jsem u Maxe Afinogenova, mám v hlavě přímo epický trejd, který by vyřešil několik problémů zaráz. Han Solo hrával na čtvrté lajně, tam Tarasenko nemůže a s čistým svědomím tam neshodíte ani nikoho jinýho. Útočníků je prostě moc a někdo buď bude sedět nebo zkrátka půjde. Tarasenko je střelec a měl jít původně do Dynama. Afinogenov je střelec a je původně z Dynama. Afinogenov měl naskočit proti Čechovu, což se nestalo a nehrál ani proti Severstalu. Proč, to se neřeklo. Taky se za prošlou sezónu dokázalo, že týmu nijak nechybí. V mé hlavě to vypadá takhle:
Max Afinogenov do Dynama Moskva za hromadu výběrů v draftu.
Come at me bro.


Z marodky se vrátil Semjonov a Thoresen. Na marodce zůstává Weinhandl. Přidal se k němu Kalinin, když mu nohu prořízla brusle, ale měl by být (snad už v neděli) zpátky.
Kdyby se snad někdo extrémně těšil na Tarasenkův debut v dresu SKA, měl by nastoupit v neděli. Stay tuned.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.