Preferences

15. ledna 2012 v 18:03 | Kví-Kví |  Scores!
Zatímco se poměrně velká část fanoušků HCO vydala západním směrem do Jihlavy, já zamířila na jihovýchod do Zlína.
V pátek jsem totiž vyplašila celý panelák, když se mi na onlajnech objevilo: Vyloučení: Zdeněk Okál (ZLN) - Nedovolné bránění. Některým lidem zkrátka stačí málo k radosti. Po dvou měsících, kdy jsem prohledala celý internet, několikrát zkontrolovala soupisku Šumperka (pro jistotu) a nakonec zalezla pod deku za zoufalého kvílení, to bylo jako blesk z čistého nebe.


Cestí se svolila, že dalekou nedalekou cestu podnikne se mnou a opět se tak dostavil ten nepříjemný pocit, že nás ztratím. Ok, ztratila jsem nás zatím jenom jednou, hned ten první den v Přerově, když jsem chtěla jít zkratkou, místo abychom se připojily k opilým mladíkům ze SKA. To je můj životní omyl a v životě si to neodpustím. To jsem teď odběhla od tématu. Celé to bylo o to nepříjemnější, že jsme musely v půlce cesty přestupovat. To jsme za mého hlasitého kvílení (nemám ráda vlaky) zvládly.
Vystoupily jsme ve Zlíně a utrpěly šok, protože tam mrzlo. Ani za nic jsem jim nevěřila jeden stupeň nad nulou, protože ten byl u nás a nemrzly jsme. Našly jsme stadion, pojedly v jakémsi pochybném asijském bistru v podchodu a hurá na hokej.

Gah, byl pořád tak maličký a usměvavý, jen měl jiné číslo než posledně u nás. A tak no, měla jsem prostě strašnou radost, že ho vidím.
Jeho první střídání bylo velmi arťuchinovské, protože hitnul všechno, co se hnulo.
Většina jeho kamarádů z lajny byla na facku, jelikož mu ani za nic nenahráli, byť byl volný a meh, proč ho ignorujete?! Na druhou stranu on sobec není, a svou pěknou přihrávkou připravil komusi gól a sobě uplácal asistenci. Byla jsem šášliva. První třetina skončila. Na tu druhou dorazil v teplákách a bundě a brusle si nesl v rukou. A taky si sedl na tribunu. Toliko prosím k Okálovi na ledě.

Ten zápas byl celkem o ničem, dokud Zlín nezačal hrát a nenasázel soupeři čtyři branky. No a protože nebyl Okál, kterého bych mohla sledovat jako ostříž, smály jsme se s Cestí jednomu velkému hráči Liberce, který byl prostě strašně velký a k tomu vtipně pomalý. (musím se podívat, jestli k nám přijedou, hehe) Taky nás celkem nadchnul nějaký maličký útočník Zlína s #93 na zádech a bílými bruslemi - zkrátka skiller. Měl by to být, podle soupisky, David Hrazdíra. To jen pro pořádek.

Jinak nás vyloženě šokovalo, co je ta hala zač, protože jestli tam se hraje extraliga, nechápu, co si furt u nás lidi stěžujou, že s tou naší plechovkou tady nikdy éligu nedovolí. Maj tam stejnou zimu jak u nás. A taky tam maj strašný světlo (Plecharéno, odpusť mi, už si na tebe nikdy nebudu stěžovat), takže ty fotky jsou naprostá katastrofa.
Jak jsme tak mrzly na nádraží, zařekla jsem se, že už v životě do Zlína nepojedu a už vůbec ne kvůli němu, ale je mi celkem jasné, že to udělat nechci. Mimo jiné jsem si chtěla nadělit jeden zápas k narozeninám příští měsíc. Tak schválně, jestli mladý pán bude hrát celých šedesát minut.
Tímto se chci také opět omluvit Cestí, že jsem ji s sebou brala na tento spíše nevyvedený výlet. Promiň.


Vrátila jsem se domů k výhře na nájezdy nad Jihlavou a jsem za to ráda, obzvlášť proto, že naši kluci zvládli otočit utkání. Bojovníci! Nejvíc zářil Petr Haluza se svým gólem a třemi asistencemi, plus ještě vítězný nájezd. Mám z něj strašnou radost a zároveň je mi ho líto, protože by si tak zasloužil hrát v extralize...
Michal Pšurný sbírá asistence jako hříbky a já z něj mám strašnou radost. A Jakub Bartoň opět neomylně trefil gól.
Lidi zas byli trapní, protože Žigy si dal ty góly sám a Káša nás všechny spasil, ale ono už je asi zbytečné se rozčilovat. Protože Žigy je strašně perfektní, dokud se vyhrává, ale běda, jak mu tam něco spadne. Gr!
Jo a až do konce sezóny nám tu zůstane obránce Patrik Vrána, který oblékal dres jakéhosi slovenského klubu. No, uvidíme, co je zač.
A zapomněla jsem na tohle, kdo mu to udělal, přiznejte se! :D :D :D


Dneska končí v KHL možnost trejdovat a SKA toho využili. Vyměnili Alexeje Petrova do Torpeda. Opačným směrem jde Dmitri Vorobjov. Měla jsem z toho hysterický záchvat. Asi by nebylo moc těžké najít někde mé oplakávání Dimy, když ho právě SKA na konci srpna vyměnili. Má dobrou sezónu, momentálně deset bodů, víc jak 19 minut na zápas, prostě krása. Chyběl mi a chtěla jsem, aby se vrátil.
SKA jsou ale svině, vždycky ví, jak mou radost obrátit proti mně - a tentokrát tomu nebylo jinak, protože Leša Petrov je super, sassy a classy. Ach jo.
Dimo, vítej zpět. Lešo, budeš mi chybět. Chlebíku, neplakej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 15. ledna 2012 v 19:10 | Reagovat

No tak teda gratuluju :D Haluza jihlavskej, tohle si od něj budu nadosmrti pamatovat! :D
Mimochodem na Krissovo bruslení se podívej až u vás Dukla bude hrát. Sakra nevím ,co je na něm směšného :DD Mému oblíbenci,který pořád vysedává na střídačce,se nikdo smát nebude :D!

2 W* | Web | 17. ledna 2012 v 6:14 | Reagovat

Spletla jsem si to s 15. únorem... To se občas prostě stává.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.