Nikdy není pozdě na krizi

28. ledna 2012 v 18:18 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Alespoň pokud pořád mluvíme o základní části. A kdo ví, pokud si to HCO jak se patří vyžerou teď, třeba to nakonec bude jenom ku prospěchu.
Ostatně, podívejte se na Jihlavu, taky se z toho dokázali vyhrabat. Hraje se 44. kolo a do play-off zbývá skoro měsíc. Já věřím, že se kluci dokážou sebrat a v play-off všem ještě ukážou!Ok, přiznám se bez mučení, HCO v sobotním zápase s Litoměřicemi nudili tak, že jsem ani nechtěla psát článek. Marodka byla kvůli epidemii masakrální a podle toho to vypadalo. Nemluvě o tom, že jsem neměla žádné fotky, protože to prostě ten den nějak nešlo (mačkat spoušť je věda). A to nejzajímavější na celém zápase byl fakt, že Kuba Herman nastoupil s číslem 95, které patří Matěji Pekrovi. Kuba je ze svého měnění čísel nešťastný, byl zvyklý na 24, kterou mu po svém návratu vzal Marosz. Pak měl 14 ("jako Plekanec"), ale tu mu zabavil Vodný. Teď dostal číslo spoluhráče, co se má už-už vrátit z marodky. Chudák Jakub.
Každopádně výhra 3:2 po nájezdech, vítězný dal Radim Kucharczyk.


Co se týče utkání s Pískem, zábavnosti to moc nepřibralo. Z části to bylo tou odpornou zimou, ačkoliv tentokrát jsem aspoň neměla pocit, že mi upadnou obě ruce. A no... prostě tomu něco chybělo.

Navíc v sestavě se právě od té soboty neobjevil Olda Horák, přitom za zlínský juniory hraje... A jednoduchými počty napočítáme devět obránců plus zraněný Mikel. Asi to zkrátka zase odnesl ten, kterého jsem si oblíbila nejvíc. Promiň. Řekni Okálovi, ať přestane faulovat a začne bodovat.

Co se týče jiného obránce - Patrika Vrány - jeho výkon se lidem nelíbil. A mně se třeba zdál naprosto odpovídající tomu, že je tady nový, navíc přišel uprostřed né zrovna šťastného období, a to ani nemluvím o tom, že ve středu celý tým hrál jak kdyby to měli za trest. Taky rozhodně na ledě nejhorší nebyl, možná bych ho dokonce označila za jednoho z lepších, na rozdíl třeba od kapitána Báry, který nasekal tolik chyb, že jsem div ten svůj dres nehodila mezi lidi.
Prostě a jednoduše si myslím, že Vrána je rozhodně šikovný dost, jenom potřebuje trochu čas. A nakonec si ho lidi oblíbí stejně, jako si oblíbili Marosze, kterého taky nemohli vystát. Teď by mu nejradši dali vavřínovej věnec a vyvolávali mu slávu (na tom by mimochodem nebylo nic špatného).

A u obránců zůstanu, protože právě obránce Jirka Ondrušek odstartoval cestu za dorovnáním, když dal první gól HCO. Krásná střela. Taky má malé plusko, protože u něj speciálně jsem si žádné chyby nevšimla. Na Ondruška je zkrátka spoleh.

Já vážně ani moc nevím, co o tom zápasu napsat, protože když se prohrává, tak nějak není slov. Bylo tam HODNĚ individuálních chyb a mohla bych si tu do někoho sakra rýpnout kvůli jednomu gólu, ale dělat to nebudu. Tákže asi hurá na fotky. Z utkání proti Litoměřicím tady. Písek tady a dál v článku, jako vždy. Dneska to bude hlavně o novém sestřihu Štefana Žigárdyho, protože je epicky dokonalý.

Hm, vadí vám to moc, že na vás zbyde jenom to "smetí"? Tak já říkám fotkám, které mají nějakou vadu na kráse (ať už kus něčí hlavy nebo mě zklamalo světlo) a nebo by trvalo moc dlouho je editovat... paradoxně jsou tyhle zmetky upraveny lépe, než ty povedené, protože na to mám zkrátka čas - když je posílám na stránky, snažím se to stihnout nejpozději do 90 minut od příchodu domů, zatímco teď si s něma hraju klidně tři hodiny a ještě mezitím dělám milion jiných věcí. To já jen tak, kdyby vás to zajímalo :D :P

Smíšci :)

Petr Kolouch a Jakub Herman

Libor Kašík zasahuje

Óda na vlasy Štefanovy


Pak byl strašně vtipnej a roztomilej s Rosťou Maroszem, ale ty fotky jsou celkem fail :D


Kluci jsou dycky úplně excitovaní, když daj gól

Vždyť říkám! Srší nadšením :D

Mimochodem, Radim Kucharczyk má vyřízené střídavé starty se Zlínem.
Na stránkách zlínského klubu (kde jsem se to dozvěděla nejdřív, lol) píšou, že ho a druhou posilu budou chtít hrát co nejvíc. Na stránkách našeho týmu zase píšou, že nedělní start za modrožluté je jen jednorázovou výpomocí. Asi se nechám překvapit a pogratuluju Radimovi, protože je to zasloužený. Kdo chce Peťu Haluzu?!

HCO právě bojují na ledě Benátek a prohrávají 1:0 po polovině druhé třetiny. Kluci, makejte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 31. ledna 2012 v 19:21 | Reagovat

Myslím,že mi jsme tu krizi ještě nezahnali,ale přeci je lepší si jí vyžrat ted než v Play Off ;)

Jinak posledních pár fotek mě rozesmálo :D Popravdě ty máš samý takový ,co zachycují skvělý momenty a vždy mě strašně rozesmějí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.