Love ALL the stars!

22. ledna 2012 v 14:22 | Kví-Kví |  Scores!
KHL All Star Game and Skills Competition, Riga 2012

Nečekala jsem mnohé, už jen proto, že letošní soupisky byly plné těch nových hvězdiček, co old-school KHLer jako já prostě asi nikdy neocení. Tým Morozko navždycky.
Byla jsem ovšem víc než mile překvapena.


Hodně plusových bodů nabrali už kapitáni a photoshooty. Sandis Ozolinš a Sergej Fedorov jsou prostě charismatické legendy, které člověk musí milovat. Ať už se jednalo o nápaditý golf, Oza s kytarou nebo o naprosto dokonalou šachovou partii... dokonalost.
K tomu celý koncept černá/bílá, a tedy automatická asociace zlo/dobro. Přišlo mi víc než správně, že Sergej je ten zlý :D
A samozřejmě malý, přesto přímo geniální detail s kočkou. Ah bože. Lotyši se překonali.

Celé ono juchání poněkud zkazil Sláva Fetisov, když na tiskové konferenci hodinu přes Master Show oznámil, že nadobro odchází z hokeje. Vyjadřovat se k tomu asi moc nemá smysl, myslím si o tom svoje a vy si názor udělejte z rozhovoru (když to projedete překladačem, pointu pochytíte... asi).

SKA v zápase reprezentovali Tony Martensson, Dmitri Kalinin a Kirill Kolcov v týmu Oza. A taky Vladimir Tarasenko, který ale zůstal v týmu Sergeje a tuším měl na dresu nášivku Novosibirsku a ježiš jdi dom.
Zápas začal tradičně Master Show a klasickými disciplínami z repertoáru KHL. Nejvíce rozruchu u náhodných pozorovatelů z Ameriky vzbudila soutěž o "nejdelší střelu", kterou vyhrál právě Kalinin.


Soutěž o nejrychlejší střelu se zdála jenom jakousi vatou, jelikož Děnis Kuljaš, který loni zlomil Chárův rekord, tentokrát vybrán nebyl. Vyhrál to Saša Rjazancev a zdálo by se, že je konec, kdyby se do celé věci nevložil Alex Radulov, který si zavolal moderátora a vyprosil si pro Rjazanceva další střelu. A Rjazancev se rozjel, napřáhl a prásk - byl z toho nový světový rekord o rychlosti 183,67 km/h. A teď si představte, že do něčeho takovýho leháte, ou.


Nečekaným oživením se stalo sólo Mikhaila Anisina. Maličký útočník, který měří pouhých 164 centimetrů, si vzal mikrofon a začal zpívat O Sole Mio. Nevím, co bolelo víc - můj naprosto šokovaný a nadšený obličej nebo vidět naprosto rozsekané hokejisty na střídačkách.
Život zkrátka není fér, a tak je někdo výtečný hokejista a ještě k tomu má úchvatný hlas.


Zdálo se, že tenhle výstup už nic nepřekoná, ale pak si to do tlapek opět vzali páni kapitáni. Nebo spíš organizátoři, kteří pro Oza a Sergeje připravili menší kapitánskou minisérii. Oba účastníci neměli nejmenší ponětí, co je čeká, což bylo na Ozově výrazu víc než patrné :D
Na začátek sice opět zpívá Anisin, ale on si prostě zasloužil odstaveček sám pro sebe, takže smůla :D


Zápas samotný byl sranda, chlapci se snažili. Nejvíc ze všech pobavil Kolja Žerděv, když spadl. Stačí mi málo k radosti no. Celou Master Show i zápas můžete vidět tady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 22. ledna 2012 v 18:42 | Reagovat

člověk si říká, že už je nemůže adorovat víc... a BUM Nikolaj na zemi, BUM zpívající Anisin, BUM zmatený Ozo
gahaha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.