Když se daří, tak se (ne)chodí

5. prosince 2011 v 21:12 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Kdyby to snad nebylo z mého minulého článku jasné, hoří nám tu v ledovém paláci menší souboj mezi hráči a fanoušky a to o to, kdo se snaží víc.
Fandí fanoušci úměrně hokejovému výkonu? Makají hráči dost?
Ne a ano.
Výhra 3:0 nad Třebíčí a návštěvnost pouhých 915 diváků hovoří samy za sebe.


Položme se ovšem na otázku, kdo je vlastně hokejovým fanouškem a jak moc je taková osoba odolná vůči vnějším vlivům.
Stadion je mrazák. Jestli je venku 0°C, tak v hale je nejmíň o tři stupně míň. Sedačky jsou povětšinou vyviklané, byť je již část tribun opatřena těmi novými (které jsou ale zas nepohodlné až za roh). Všeobecně je to spíš nepohoda než pohoda.
Zajímavé jsou názory typu, že "olomoucký fanda hokeji rozumí, a proto se nudí" - protože upřímně mi ukažte ty fanoušky, co "rozumí", jelikož diskuse je obvykle plná generálů a zasloužených trenérů, kteří mají řešení na všechno, ale unikají jim poměrně podstatné detaily. Nemluvě o tom, že nudný hokej se rozhodně nehraje. Jestli jako někdo čeká, že je možné hrát vždycky 60 minut extrémně napínavý hokej, tak fakt nevím, co si jako o tom mám myslet.
Ah no nic. Třeba lidi dostanou rozum.


Zápas... zápas... sranda!
Doufám, že mě aspoň půlka hráčů viděla, jak se směju jako idiot na #91, když skočil na led při rozbruslení. Vrátili mi Oldu Horáka, woooo! :D Stačí mi málo k radosti, co si budem povídat. Pak jsem se smála nad tím krásným C na hrudi Kuby Bartoně, ah.

Jakub Bartoň

Hned při prvním zákroku půlku haly zděsil Libor Kašík, který jaksi nezachytil a následující dvě minuty mu zrak kmital mezi hrou, střídačkou a imaginární dírou v lapačce. Not cool, hele, já se lekla! Na úvod byli hoši trochu zaskočení, ale pak dali v každé třetině po gólu a slavně zvítězili.

Oldrich Kotvan

Na straně soupeře sedm vyloučení a žádný přesilovkový gól pro našinec. Holt né každý tým je obdařen smrtící přesilovkou... Aspoň že to oslabení je v cajku, což ovšem nijak neospravedlňuje vysoký počet vyloučení. Hoši fakt, tohle není vtipný, tolik trestů...
Rosťa Marosz nevypadal tak otráveně jako posledně, nejspíš to bude těmi asistencemi - byly dvě, co se mu povedly. Jen tak dál, chceme vidět, jak se umíš smát! :D

Rosťa Marosz

Jinak k tomu zápasu nic moc neřeknu. Snad jenom, že Robin Staněk byl charakter, a když se Selingr začal s kýmsi žďuchat, přispěchal mu na pomoc. Následně ho přijel Kašík objímat, nevím, co to mělo být, ale bylo to super :D Pak si začal menší kočkovanou sám a protihráč si začal ťukat na čelo, chudák BRObin. Zkrátka Staněk potěšil, hrál slušně pro změnu jednou, žádné lokty a blbé hity a tak.

Michal Pšurný a Oldřich Horák

U ledu nám mimochodem vyrostl vánoční strom, taková potvora vypelichaná to je, ale budiž :D Až do 21. tam můžou fans nechávat dárky pro děti, co jsou přes Vánoce v nemocnici. Aby toho nebylo málo, tak ve čtvrtek budou naši hokejisti prodávat punč na náměstí u ledu. No uvidíme, jak moc se mi bude po osmi hodinách ve škole chtít :D (asi hodně, ale tvařme se, že jako nee) Vůbec je to teď takové celé vánoční, minulý týden chlapci uvítali na tréninku lidi z Jitra a bylo to milé a tak, gah hoši :D

Bystřejším jedincům už asi došlo, že jsem se na bruslích nezabila. Vlastně jsem ani jednou nespadla, což musím zaklepat *ťuk ťuk*. V neděli jsem se učila, jak bruslit po zadu. Až se mi přestanou rozjíždět nohy, tak to bude perfektní :D

Dobré fotky tady, zbytek - tři, heh - určený pro tento blog následuje. Sem asi budu dávat ty méně obdařené kousky a nebo ty, nad kterýma musím dlouho sedět. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 6. prosince 2011 v 16:51 | Reagovat

Parádně fotíš ;) A máš skvělé komentáře k fotkám a zápasu :DD Fakt mě to baví.
Příjde mi to trochu jako žabomyší válka... Ten váš vztah fanoušků k hráčům,ale což budu držet palce ať to vymizí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.