Boys have style

9. prosince 2011 v 22:47 | Kví-Kví |  gLOVE side!
Co zahřeje u srdce:
  • hokejisti
  • punč
  • perníčky
  • hokejisti prodávající punč a perníčky


Včera na náměstí byla akce na podporu občanského sdružení JITRO, jejíž pointou bylo samozřejmě získat vždy potřebné finance. A tak byli do akce povoláni hráči HCO, aby lidu po těch hrách nabídli i nějaký chleba. A stálo do za to.

S Cestí jsme na místo dorazily zrovna, když se po ledové ploše (na kterou je mimochodem vstup zdarma a je otevřená téměř celý den) proháněli hokejisté od čtyř do sedmi let. Obzvláště mě (ale asi i Cestí) uchvátila červená patnáctka, kterou nic nezajímalo a jenom bruslila po ledě tam a zpátky, případně padala, případně ostatní bořila. Pojmenovali jsme tohoto mladého talenta Malý Arty.

Následně jsme zamířily pro punč. Ve stánku právě obsluhoval brankář Štefan Žigárdy a obránci Michal Nedbálek s Martinem Janáčkem. Já si koupila dětský (což se panu gólmanovi nelíbilo, hej tak ale, já ještě nejsem plnoletá!) a Nedbimu asi trochu ujela ruka s tím sirupem, protože to bylo strašlivě sladké :D

Tak jsme tam tak postávaly a smály se a tak, když se dav rozestoupil a naším směrem kráčel Jakub Bartoň a v těsném závěsu nešel nikdo jiný, než jeho bro Tomáš Zbořil. Baruna vypadal dobře. Až moc. Ah :D
A tak byl brankář i s obranou vystřídán naší týmovou bromance.
No každopádně Bára se tam (jako vždycky) pořád smál a byl milý a tak, až mě z toho bolel obličej a musela jsem to zapít něčím jiným, než jenom dětským punčem. Jenže člověk nikdy neví, co za kec řeknu kdo bude chtít vidět směšně směšnou fotku na občance, a tak si to na starost vzala Cestí a zákeřně mi dala za úkol nasypat jí do jejího punče ovoce, zatímco platila.
Byla to challenge mého života, nerozsypat ty malé sušené potvory všude kolem, když mi byla za a) zima a za b) jsem byla celá pryč z Báry :D Kdyby věděl, že jsem z něj byla víc nervózní než ze všech těch nároďáků a hráčů SKA a mistrů světa a vítězů olympiád a já nevím, čeho ještě :D První liga ftw.

S druhým punčem jsme zaujaly strategické pozice. Mimochodem tento "normální" punč byl fakt dobrý, né jak ty fujky cosi, co prodávaj v jiných stáncích. Mezitím dorazil Milan Ministr, oba páni trenéři, Jiří Dopita a Jiří Řípa, aby následně vystřídali pracanty na směně. Řípa je super. Hlavně má výrazy obličeje jako Gleb Klimenko a jestli vám musím říkat, jak epické výrazy má Gleb Klimenko, tak nevím, o čem se tu bavíme :D Úplně jsem si chtěla jít koupit další punč, ale vím, že to by nedopadlo...

Pak už jsme začaly cítit nepohodlí a tak jsme šly, což jsem druhý den oplakala, jelikož asi třicet minut po nás dorazil Velký a BRObin, tedy Kotvan se Staňkem. Ještě později dorazili Pekr, Haluza a Ondrušek. Ondrušek mimochodem dneska odehrál svůj první extraligový zápas vůbec, za Vítkovice.

V konečném důsledku chlapci sehnali 16 500 Kč. Nutno ovšem podotkout, že pomáhal i fanklub, jenž se podílel na prodávání perníčků v davu. Fotky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 11. prosince 2011 v 12:44 | Reagovat

Moc pěkná akce ;)
Mimochodem,to že jsi byla nervózní víc Bartoně než z daleko větších hvězd,které jsi kdy potkala. V tom nejsi sama ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.