A kdo se diví?

2. prosince 2011 v 19:00 | Kví-Kví |  Shoots!
Milí fandové HCO,
Vaší oblíbenou kratochvílí je nadávání málem na všechno, co se stane na ledě i mimo něj. A to pískání při zápase s Kadaní bylo vážně trochu moc. Takže se ptám: To se opravdu tak upřímně divíte, že to hráči neustále vytahují, mluví o tom v novinách a všude možně? Protože já se nedivím.


Ano, beru si to osobně, protože tam chodím mrznout na každý zápas a má láska k tomuhle klubu je málem až směšná a v životě, opakuju v životě, bych si ani nedovolila na hráče bučet, pískat či snad pořvávat na trenéry, že mají jít ven. Takže vlastně se mi sype popel za hlavu za něco, co jsem neudělala a ani nikdy dělat nehodlám.

Ale pravdou je, že tým byl po většinu sezóny na druhé příčce, momentálně je třetí a hraje víc než solidně. A ať jsou přesilovky sebevětší porod, tak se prostě většina zápasů vyhrává, sezóna je parádně rozjetá a nechápu, co si jako představujete za hokej. Nemluvě o tom, že v době onoho neslavného pískání se hrál zápas, který měl domácí tým pevně v rukou. Bože, taky se mi nelíbí ten a onen hráč a nesouhlasím s tím a oním, ale nevidím důvod, proč to prostě prezentovat řvaním. Ale anonymita davu je kouzelná, že?

Musí to být opravdu úžasné, lítat po ledě, padat do střel a dřít se tam jak mezek, aby pak pár anonymních idiotů začalo pískat a strhlo div ne půlku lidí...

A neustálé naříkání nad tím, že šály a dresy lze dostat jenom přes sekretariát je taky trošku mimo, protože to není tak, že by jste tam snad museli plnit tři úkoly, aby jste něco dostali. Když jsem si tam zvládla zajít já (a to mám problém si i zavolat k doktorovi), tak nechápu, co s tím maj za problém všichni ostatní.
Jak si to jako představujete? Že se v nějaké tajemné skříni vedoucí do Narnie náhle objeví obchod a klub jako objedná třeba pět dresů od každýho hráče a padesát šál k tomu? A platit to jako bude kdo, protože nelžeme si tady do kapsy, stejně by to nikdo nekupoval. Nemluvě o tom, že 90% dresů není se jménem hráče, ale obvykle je tam nějaký "Pepin", "Tomášek" nebo "Soudek", takže by jste si to i tak museli objednat na zakázku.
Jo, je fakt, že kdyby byly dejme tomu kšiltovky a klíčenky a takové ty serepetičky, tak by to bylo fajn, ale nikdo se z toho nezblázní, že něco takovýho (věřím, že zatím) k dispozici není.


A tak bych Vám jenom chtěla říct, dejte s tím už pokoj. Buďte rádi, že se ve městě hraje slušnej hokej, na kterej se dá většinu času i koukat. Buďte rádi, že jsou kluci relativně zdraví. A tak prostě, respekt a soudnost atp.
Člověk by si řekl, že lidi začnou svoje vlastní kluby víc respektovat po tom, co se stalo v září...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elll7 | Web | 2. prosince 2011 v 19:16 | Reagovat

Tak to doopravdy nechápu. Hrajete fakt dobrý hokej (co jsem si všimla,když jste byli u nás).Třetí příčka je taktéž skvělá.Myslím,že takové přesilovky jako hraje Dukla :DD nehraje nikdo.Myslím to tak,že je hraje opravdu příšerně,pro nás je to spíše takové "oslabení" než přesilovka. Jednou za uherský rok to tam z nějaké velké náhody padne,ale jinak je to bída a utrpění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.