Failing all the way

26. listopadu 2011 v 21:25 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Když se daří, tak se daří. Aneb jak jsem:
  • nepochopila informace
  • neměla ani šanci
  • se zdeptala na Moře


Cesta do Brna byla jeden velký fail a to z prostého důvodu: Zápas vůbec nebyl v Rondu. Mě, obyvatele města s jednou ledovou plochou, by ani v životě nenapadlo, že v Brně mají těch ledových ploch asi milion a půlka z toho patří Kometě. Takže jsme dorazily s Cestí k Rondu, kde nám prudce informovaný muž řekl, že on o žádném hokeji nic neví, ale že můžeme jít na Popelku na ledě. No ty krávo, to je nabídka! :D Zkusily jsme to tedy vedle na krasobruslařském stadionku, kde mladý pán nevěděl nic ani o hokeji a ani o Popelce.

Následně jsme si, samozřejmě, vzpomněly na bájné Lužánky, ale neměly jsme ani tušení, kde to sakra může být, a tak jsme se na to vykašlaly. Nevěděl ani řidič - tatínek a tím to haslo, protože jsem se nechtěla ptát domorodých obyvatel už nikdy na nic. Ostatně jsme došly k závěru, že když nikdo nic neví, tak asi ten zápas přesunuli, zrušili nebo vysublimovali do jiné dimenze. A nebo že to je zkrátka v těch Lužánka a tudíž asi celkem fuk. Zbytek odpoledne jsme strávily sezením na lavičce v Olympii a okukovaly jsme muže brněnských žen. Pomsta byla sladká.

Nicméně, později jsem zjistila, že Okál nehrál. Což ovšem neznamená, že by mě to snad mrzelo o něco míň, se zlínskou juniorkou jsem objezdila půlku Moravy pomocí onlajnů a už mi tak nějak přirostli k srdci :D No a navíc jsem se samozřejmě nedostala do Ronda, abych vyzkoušela to světlo. A vypadá to, že se tam dá dostat jenom na extraligu, což nepřipadá v úvahu, že bych jim na tu jejich modrobílou šaškárnu přispívala. Budiž tedy v dubnu improvizace!
A na malý Zlíňáky si holt zajedu do Zlína, stejně jsem se tam chtěla podívat.


Jediným "kladem" celé téhle věci tak bylo, že jsme stihly celý zápas HCO s Kadaní.
Kdyby moje nálada už tak nebyla naprosto příšerná, nejspíš by mě zcela zdrtilo, že Olda Horák nehrál už třetí zápas v řadě. Já nevím už. Ve čtvrtek hrál za zlínskou juniorku proti té naší a od té doby o něm zase ani vidu ani slechu. Já už ani nečekám, že se do toho áčka vrátí, protože jeho partner do obrany Olda Kotvan se na led dostává snad jen náhodou. Hlavně, že tam pořád budou cpát Staňka s Mikelem, že, protože to jsou dva takoví elitní hráči, co pořádně ani nenahrajou.

Jakub Bartoň

Přesilovky jsou k pláči. Sice teď hrajeme na čtyři útočníky s tím, že na modré je Michal Pšurný, jenže ten nemá šanci vystřelit z první, kvůli neschopnosti ostatních normálně mu nahrát. Ale celkově se mi zkrátka líbí, jak Pšurný maká, je to pracant a bojovník. Nemluvě o tom, že je poslední, co mi zbylo z té "letní náplavy", když nepočítám prakticky nehrajícího Kotvana.

Michal Pšurný

Miláčkem všech by měl momentálně být Jakub Herman, protože ten kluk je fenomenální. Dneska dva góly, mimochodem ten vítězný padl jen 1,1 vteřiny před koncem. Ještě navíc se tak parádně raduje. Kdo se neraduje je Rostislav Marosz. A vlastně je to docela na depresi, jak Rosťa bruslí kolem jako tělo bez duše. Hraje pořád parádně, ale nějak to nemá tu jiskru, co to mělo dřív.

Jiří Dopita

Kdo se dnes opravdu "předvedl" byli fanoušci. Já chápu, že to je dost o nervy, sledovat v tom nelidském mrazu, jak se tam ten tým chvílemi vyloženě trápí, ale možná by nebylo marné neřvat všechno, co vás napadne. Výsledek? Tým se po fenomenálním obratu celého zápasu, který prohrávali 2:0 a nakonec vyhráli v poslední vteřině, prostě sbalil a odešel do šaten. Většina hráčů vypadala, že jsou nasraní jak hříbci. Jenom Kuba Bartoň se zase smál od ucha k uchu; Jakub Herman a Libor Kašík jeli lidem aspoň mávnout. Jinak žádná děkovačka, nic. A není se čemu divit, osobně si myslím, že jít hrát do Olomouce je dost možná jako za trest - je tu zima a lidi se z 90% chovaj jak v chlívku.

Matěj Pekr

A tak vůbec no. Chybí mi moji dva malí Zlíňáci. Přemýšlím, co asi bude s Korhoněm, kterého vykopli z Nitry. Davídek míří do Německa. Koma je momentálně kdo ví kde. A ponaučení? Milujte hru a ne ty, kdo ji hrají.

Další milion tři fotky Kuby Bartoně, protože je to můj nejoblíbenější obránce a ráda ho fotím, je to tvor fotogenický a pořád se směje:

Tady se smál na Haluzu :D

A tahle fotka je moje nejnejnej z dnešního zápasu.

Miniděkovačka alá Bára :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alli | Web | 26. listopadu 2011 v 21:34 | Reagovat

jej..tož zajímavý den mělas.. a můžu se zeptat, proč máš tu naši juniorku tak ráda? :D

2 elll7 | Web | 26. listopadu 2011 v 22:03 | Reagovat

"Milujte hru a ne ty,kdo ji hrají." Moc hezké a asi bych se podle toho měla v některých chvílích zařídit.
Nedokážu si představit,že by jsme po vyhraném zápase neměli děkovačku (měli jsme jí i po přátelácích). Máme dokonce dvě děkovačky. První ihned po zápase a druhou poté,když hráči zamíří do kabin tak si je znovu vyvoláme "My chceme Duklu!" Je tam někdy třeba jen cca. 20 lidí ,ale hráči stejně zvládnou děkovačku i rybičky a další šaškárny znovu :DD
Je fajn,že mají k fanouškům takový vztah.

3 Kvík | Web | 26. listopadu 2011 v 22:12 | Reagovat

[1]: já ti ani nevím, vlastně jsem je viděla jenom jednou, když tu hráli (článek dlouhej jak transsibiřská magistrála :D) a působili na mě svým herním projevem dost sympaticky.

[2]: Však já vím, jak se tuhle ve středu ti vaši kluci radovali s kotlem, co dorazil, měla jsem co dělat, abych netleskala taky, jak blbá :D Tak jsem si to aspoň vyfotila :D :D
Ale jak říkám, většina našich fanoušků si tu děkovačku nezaslouží ani normálně, tím spíš ne po tom, co předvedli dneska.

4 elll7 | Web | 27. listopadu 2011 v 9:00 | Reagovat

[3]: Nedala by jsi tu fotku sem? :D
To je škoda,ale všude se najdou "tupci" kteří pokazí atmosféru a nebo znechutí i normální zápas.

5 Kvík | Web | 27. listopadu 2011 v 15:43 | Reagovat

[4]: Dvě nejpovedenější fotky jsou tady na konci galerky http://tinyurl.com/bs5puaj ale můžu ještě projít složku, jestli se mi nepovedla ještě nějaká dobrá s nějakým Jihlavákem...

6 elll7 | Web | 27. listopadu 2011 v 18:41 | Reagovat

[5]: Moc děkuji, krásné fotky ;) Skvěle fotíš. Dám si na blog 2 fotky samozřejmě se zdrojem na tvůj blog ;) jo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.