Co nového

12. listopadu 2011 v 21:25 | Kví-Kví |  Kick-save!
Zatímco český nároďák předvádí, jak se nenahrává, já si posledních pár týdnů lámu hlavu nad technickou stránkou tohohle blogu, především pak co se týče fotografií. Částečně to souvisí s tím, co jsem zmiňovala v minulém článku, částečně s tím, že systém galerií na blog.cz je, aspoň pro mé účely, stále poněkud nepraktický.
Což ovšem běžného čtenáře nemusí teoreticky moc trápit, protože pokud už ho zajímají fotky HCO, tak jsou teď nově právě na odkazu zmíněném minule* nebo odkaz do galerie přikládám rovnou k danému článku, odpadá tedy složité proklikávání se složkami.
To by bylo k teoretickému úvodu, aby jste jako věděli, že myslím na pohodlí svých čtenářů. Chci mít blog jednoduchý a funkční. A tedy ano, ptáte se správně, veškeré vaše připomínky jsou vítány, stejně tak upozornění, kdyby někde něco (nedej bože) nefungovalo. Zkrátka pište, pište a ještě jednou pište!

Jedna změna ovšem proběhla - v odkazech na oblíbené blogy jsou už jen blogy věnující se hokeji. Dovolte mi nově příchozí představit, jelikož Cestí (Home of Classy, jak jsem to nazvala) už tam byla předtím. Byť jsou všechny tyhle blogy psány v angličtině, snad si k nim někdo cestu najde.
  • Yotesgurl - blog o Phoenix Coyotes. Majitelka blogu zná svůj hokej, je fanatickou fanynkou Čechů a Finů a vůbec má softspot pro Evropany. Nejlepší na tom blogu je, že se člověk dozví všechno podstatné, zasměje se u toho a ještě k tomu jsou fajn fotky. Ha, tipujete správně, má originální inspirace v praxi. /jde mi to?/
  • Hockey Widow - tohle není úplně typický blog a už vůbec ne fanblog, protože ho píše manželka Brenta Sopela, který momentálně hraje svou první sezónu v KHL. Takže pokud vás někdy zajímalo, jaké to je být manželkou profesionálního hokejisty, tohle je místo pro vás.
  • Down Goes Brown - na tenhle blog jsem dřív nedala dopustit, teď už se tam pravda vracím jen výjimečně. Má osobitý humor osobitého fanouška Maple Leafs. Něco na něm zkrátka je, a co se hokejových blogerů týče, je DGB více méně pojem. Některé jeho hlášky už zlidověly.
  • Hockey Guy - další blog, co není fanblog. A tentokrát psaný přímo hokejistou. Nutno však podotknout, že je již neaktivní. Psal ho Ben Lovejoy, hráč Pittsburg Penguins a fakt to stálo za to. Ben si ze sebe umí udělat srandu, zápisky jsou na úrovni a zkrátka je to zajímavé čtení. Krásně to mapuje jeho cestu do kádru Pens.
Enjoy!

* V rámci celé téhle věci jsem stále trošku na vážkách, jak to zapracovat do tohohle blogu. Za svůj blog se nestydím, to rozhodně ne, přesto však si chci zachovat jakousi anonymitu, když jdu na zápas, už jenom z důvodu vlastní bezpečnosti. Lidi jsou totiž někdy sakra divní a já jsem neuvěřitelně paranoidní osoba. Ono úplně stačí, že ty fotky jsou i s mým jménem na daném webu i na FB a já nevím, kde ještě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 14. listopadu 2011 v 16:11 | Reagovat

ještě stayclassy bylo dřív taky fun fun na čtení...gah, kvalitní hokejové blogy..rusové by se ale taky už mohli pochlapit

2 Kvík | Web | 14. listopadu 2011 v 17:44 | Reagovat

[1]: bylo no, právě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.