He will be loved

11. října 2011 v 19:21 | Kví-Kví |  Shoots!
Někdy si říkám, jestli jako pro Česko existuje jiná verze internetu, videí a já nevím čeho ještě, než pro zbytek světa. Ale dost možná je problém v tom, co se líbí mně a co se líbí jiným. Takže je vlastně všechno v normě, ne?


Tuhle jsem se dočetla, že Arťuchin rozbil Brennanovi obličej o led. V tom případě je Arty kouzelník, ninja a vůbec unreal, protože bych bývala dala ruku do ohně za to, že Brennanův obličej v době jeho rozbití nějaký sto osmdesát čísel nad ledem. But who cares...


Kdyby vás to zajímalo, tak bych do měsíce měla býti hrdým vlastníkem zbrusu nového dresu HCO se jménem Bartoň na zádech. Snad jako znamení, že to byl sakra dobrý nápad, dal konečně Jakub Bartoň gól doma, for me to see. A že to byl gól! Jak jsem si tuhle posteskla, že bych chtěla v HCO hráče jako Děnis Děnisov... měla bych si dát facku, že jsem nezapočítala Báru do svých úvah. Krásné sólo skrz obranu a ještě lepší střela, awha :D
Noo ok ok, Petr Haluza dal v tom slavném utkání se Šumperkem góly dokonce dva. Dohromady jich bylo sedm, hehehe. Předvedli se i mladí - Herman, Haas a Vodný. A Řípa podal důkaz, že ne všechny jeho góly padly v přípravě. HCO si odnesli tři bodíky do tabulky a mírný náskok na třetí Jihlavu.

A co jsme si z toho odnesli my fanoušci? Dýmovnice smrdí. Dým z dýmovnice se pohybuje dost divně. Oranžové dýmovnice jsou trapné, obzvlášť od fanoušků hostujících, kteří hráli ve žluté; pletou se vám barvičky. Trenér Šumperka byl asi duchem nepřítomen nebo nevím, jelikož:
Škoda přerušení kvůli vhozené dýmovnici, byli jsme ve velkém tlaku. My nemůžeme ale za to, že si pořadatelé neuhlídají domácí fanoušky.
V Holomócu nejste doma, to zaprvé. Sedím vedle kotle hostí a nikdo náš tam nebyl, to zadruhé. Vím to, protože tam chodí pět lidí nikdo náš by nezaplynoval Žigárdyho, to je rouhání, to za třetí.


Zápas mezi SKA a CSKA byl... na facku. Až do posledních deseti minut vedli s klidem 2:0 a pak si nechali dát dva naprosto debilní góly a neštěstí bylo na světě. Prodloužení bylo v tlapách CSKA. A když došlo na nájezdy, měli by všichni líbat ruce Iljovi Ježovovi, kterej tam vyloženě čaroval. I like this kid. Pan trenér mi zasekal mozek, když na jeden z nájezdů poslal Dimu Kalinina. Né, že by snad Dima nebyl ósom a tak, ale to bylo snad prvně, co jsem ho kdy viděla jet nájezd.
Den zase zachránil Fedor Fedorov. Jsem na něj sice pořád naštvaná, ale oceňuji jeho snahu :D
Zebry se opět předvedly, když odpískaly Artymu faul, co nebyl, ale to je jak házet hrát na stěnu, furt to samý dokola, je prostě velkej...
A Max Afinogenov je Max Afinogenov a haha, ví, že o něm vlastně Říha mluvil, když zmiňoval "potřebujeme centra a křídlo na první lajnu"? Max, the underachiever. Nemám z toho ani radost ani pocit zadostiučinění, jak by si snad někdo mohl myslet. Jenom sedím a čekám, kdy ho někam prodaj. Protože lepší Max v čudu než Max vedle Artyho.

Dneska byl podepsán Viktor Tichonov, draftovaný v roce 2008 na 28. místě Phoenix Coyotes. Viktor je vnukem svého slavnějšího jmenovce. Viktor je levé křídlo a má šílené vlasy. Viktor byl u fans z Phoenixu velmi oblíben. Viktor tu nemá co dělat. Viktor chudák jde do boje znevýhodněn mým kategorickým nesouhlasem.
Pořád si totiž myslím, že by spíš měli dostat šanci hráči, co už v Petrohradě jsou a hrajou v MHL nebo VHL. Tahat sem pořád nový lidi nemá smysl.

A už zase nemůžu nikde najít Okála :( Tedy přesněji, v jeho statistikách za juniorku Zlína se od minule nezměnilo číslo v kolonce odehraných her.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.