Fotoreport: Na medvědy!

15. října 2011 v 14:25 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Slovo "fotoreport" zní tak úžasně profesionálně, že si momentálně připadám totálně almighty duck. Nicméně si uvědomuji, že fotoreport by měl jaksi obrazově vyložit události a nejspíš není jeho pointou předvést, jak někdo konečně rozsvítil všechna světla a jak impozantní máme hráče. Ale vy už si to nějak přeberete.
Tedy toto bude článek/fotoreport ze středečního zápasu HCO proti Berounu.


V prvé řadě stojí za zmínku, že na Kohouty tuhle sezónu chodí pravidelně kolem 1100 lidí, což je hodně. Zároveň se ovšem pomalu začíná oddělovat zrno od plev, jelikož se nám venku značně ochladilo. V teplotách nad nulou je přítomnost na stadionu jako sedět v mrazáku. A nezáleží na tom, jestli máte vrstvy dvě (jako normální lidi) nebo čtyři (jako já). První hodinka a půl (do které počítám i rozbruslení) se dá přežít bez nějaké větší újmy, po první přestávce už ale většinou přichází svalový třes a na konci odcházíte s omrzlinami. Ne, netěším se na zimu.

Michal Vodný

Do kádru se nám na zápas vrátil Ondrej Šedivý, který vystřídal Michala Hlinku; to celé v rámci střídavých startů a dělání farmy Vítkovicím. (což mi připomíná, že mi Zlín zabavil Horáka, booo, on byl tak úžasně fotogenický a k tomu výborný obránce!)

Ačkoliv naši hoši vytvářeli tlak i dobré šance, měli puk v držení a já nevím co ještě, Beroun vedl o gól. To je problém horších týmů, stahují se do obrany a jenom utíkají do brejků, což je sice nadmíru úspěšná strategie, ale divák z toho na tribuně usíná. Pak se ovšem konečně prosadil Pavel ninja* Selingr a bylo dorovnáno.

Petr Kolouch

Úvod druhé třetiny opět začal naším tlakem, jenže pak šli hoši do čtyř a inkasovali. Následovalo velké pískání fanoušků a dohadování se hráčů s rozhodčími. Jeden z hráčů Berouna dostal trestík za nesportovní chování a dokonce i napadení rozhodčího (jel kolem a strčil do něj), což mělo za následek sedm minut přesilovky pro HCO. Jenže naši milí jsou víc míchačky než střelci, a tak z toho nic nebylo. Vlastně ano, na úplný závěr kdosi rozcinkal tyčku.

Michal Nedbálek

V blíže neurčený moment jsme se s Cestí začaly rozplývat na naší čtvrtou lajnou, složenou ze štěňat Kolouch, Haas, Šedivý + Vodný (jako 13. útočník), jelikož jsou to kluci šikovní a přímo čarují, když jde o udržení puku v pásmu. Bohužel jako zbytek týmu postrádaj tu potenci v koncovce, ale já věřím, že to jednou přijde. Nemluvě o tom, že je radost sledovat je při rozbruslení, jak oni se furt smějou, awhaha :D

Jakub Bartoň

Třetí třetina byla utrpení. Jak na ledě, tak na tribunách. Na ledě se hoši snažili dostat puk za brankáře Furcha, který byl jak betonová zeď; na tribunách jsme někteří klepali kosu tím stylem, že jsme si málem vyrazili zuby. Třináct minut před koncem dorovnal Jakub Šlahař. V tu chvíli mi bylo úplně jedno, kdo dá gól, jenom aby to proboha nešlo do prodloužení, jelikož jsem přestávala cítit prsty (to, že jsem sklerotik a zapomněla jsem rukavice, je vedlejší).

Štefan Žigárdy

Jenže hahahaha, koho tu zajímá, co chci já? A tak nikdo tři body nezískal a šlo se do prodloužení. Mám takový pocit, že snad soupeř hrál jenom ve třech, ale jistá si už nejsem. A z prodloužení do nájezdů.
Nájezdy byly... fail. Z nějakého důvodu museli všichni tři naši hráči zkusit střelu. U prvního pochopím, ok, pokus - omyl. U druhého už jsem kroutila hlavou. Třetí už byl na epic facepalm. Mohla bych ho bonznout, kdo to byl, protože ho jediného si pamatuji, ale neudělám to. Naopak na Žigárdyho střela platila, a tak obránce (Rylov hadra, pětkrát větší, dvakrát starší) Nedvěd vstřelil vítězný gól.
Vsuvka z historie: Jaroslav Nedvěd byl před dvaceti lety spoluhráčem Dopity zrovínka u nás v Olomouci. Irrelevant, but who cares.


Zbytek fotek zde. A pár fotek z pondělního zápasu proti Šumperku tady.
Dneska jsou chlapci na výjezdu v Jihlavě. Doufám, že mi Petr Domin nehodlá zlomit srdce gólíkem nebo asistencí.
Vyloženě se těším, až jednou tenhle blog někdo z našich hráčů najde, dá si dvě a dvě dohromady a pak mě převentivně sestřelí i s foťákem jednou dobře mířenou střelou.

*ninja, protože je na ledě prakticky neviditelný, uh!

(awhahah je asi o tři hodiny později a sleduju onlajn proti Jihlavě a koho to nevidím v sestavě - Horák se vrátil! p-p-p-partyyy!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 15. října 2011 v 20:02 | Reagovat

hahahahahaha mora!
hahaha dobře mířená střela...ty prosímtě...

2 Kví-Kví | 15. října 2011 v 20:09 | Reagovat

[1]: Oni by se někteří nejmenovaní rádi hecli... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.