Egotrip

17. října 2011 v 22:13 | Kví-Kví |  Kick-save!
Dějí se divné věci. Myslím jako u mě.
Takže... článek ne tak úplně o hokeji. Spíš o tom, co se mi díky hokeji přihodilo v poslední době a co se změnilo dlouhodobě. Proto to jde taky do téhle rubriky.


Tuhle jsem si gůglila fotky hráčů SKA. Moje oblíbená a vcelku pravidelná činnost, protože vždycky se objeví něco dobrého, a když to není dobré, je to aspoň směšné. Tentokrát na mě ale čekal mírný šok, když mi Google vtipně našel fotky moje. Myslím ty, co jsem udělala já v Přerově/Brně. Našel mi je u Kolcova, našel mi je u Kalinina, Fedorova a omg i u Arťuchina, který má fotek milion. Dál jsem to radši nezkoušela, ale takovej Dima Vorobjov je jasnej :D Následně mi Cestí hodila odkaz na jednu stránku zabývající se "ledovými sporty". Bam, moje fotky.
V prvé řadě mi to lichotí, což o to :D V druhé řadě mi to přijde nesmírně vtipné. A ve třetí tomu prostě nemůžu uvěřit. MOJE fotky SKA z ČESKA. Kdo by to sakra kdy čekal :D Radši ani nechci vědět, kde všude jinde jsou ty fotky použity jako ilustrace a já nevím, co ještě.
Show me da moneh!

Někdy si říkám, že by třeba ta práce profi hokejovýho fotografa nemusela být tak vzdálená, jak si myslím. Techniku nemám nejlepší, spíš je to těžký podprůměr, když už to člověk myslí nějak vážně, přesto se mi často povedou fotky lepší, jak ty, co se nakonec objeví na oficálních stránkách HCO. Když mám divoké sny Maxifandy Kvíka, představuji si, jak by to vypadalo s pořádným fotografickým kanónem.
Taky je mi ale jasný, že focením dvou zápasů týdně bych těžko udělala živobytí. No co že, baví mě to, a to je to hlavní.

Díky svým známostem v Petrohradu jsem měla příležitost někomu z týmu poděkovat. Jejich pomoc jsem teď zplatila překládáním přání pro Kubu Štěpánka. Bylo to jenom pár vět podpory, která se mu teď (asi) sakra hodí, co má ten otřes mozku. Protože Štěpkova ruština zatím nic moc, požádali mě o pomoc s překladem a já to víc než ráda udělala. Tak doufám, že bude mít ten náš repre brankář aspoň radost hele, nervila jsem nad tím jak magor, protože to prostě muselo být per-fekt-ní. Snad bylo/bude, má se to k němu dostat teď někdy.

Musím se smát, když mi lidi říkaj, že jsem blbá, když tak žeru hokej. Pravdou ale je, že nebýt hokeje, byla bych teď nejspíš docela dobře zmatená. Díky hokeji jsem se naučila nový jazyk, díky hokeji jsem pravidelně v kontaktu s lidma z celé planety (takže kdybych jelá pá do USA, mám i u koho spát, heh), díky hokeji vlastně vím, co chci studovat na vysoké. Díky hokeji jsem vystrčila paty z rodnýho hnízda a oproti spoustě svých známých mám docela dobrodružný život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hjůbí | Web | 22. října 2011 v 15:32 | Reagovat

Ty ho, tak to gratulace veliká! :) A jsi taky důkazem, že ruština se ještě bude hodit ;)

2 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:19 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.