Blbí a blbější

16. října 2011 v 21:40 | Kví-Kví |  Scores!
Pár bodíků k dění KHL, aby se neřeklo, že jsem nic neřekla.


Blbí:
  • Lidi z vedení Salavat Julaev Ufa. Vyhráli Gagarina a vyhodili trenéra Bykova. Přišel Michaljov, který svou práci očividně nezvládá, tým se plácá s chatrnými výkony zápas za zápasem a kolem celého klubu je víc drama, než opravdového hokeje. Ultimátum bylo stanoveno až v pátek. Od té doby prohrála Ufa zápas se SKA a ukradla jeden bod u CSKA. Láme mi srdce vidět ty zelené potvory tak neschopné zvítězit.
  • Lidi, co věří článkům na Sport-Express. Seriously. Jejich dementní názory ze mě udělaly fandu Viktora Tichonova. Objevily se zvěsti, že chce pryč z klubu, protože má málo prostoru na ledě. Měl za sebou dva zápasy a přibliže 12 minut na zápas. A lidi tomu kecu uvěřili a neuvěřitelně ho ztrhali, kde mohli. Padaly výrazy typu: hvězdička, protekce, idiot, rozmazlený fakan a podobně. Já bych vás..! Grrr.
  • Dva Ufínci, co provokujou Čáslavu. Zásadně nežďucháme do nikoho, kdo je o hlavu vyšší. A už vůbec ne, když je ósom a Čech k tomu.
  • Lidi ze SKA, kteří nejsou schopni říct, když je hráč zraněn. O povaze Štěpánkova zranění jsem se dozvěděla z českých médií, o Průchovi doteď nevím nic, a že Soloduchin utrpěl újmu jsem zjistila čirou náhodou z rozhovoru s Kručininem. Not cool.
  • Všichni ti až-za-hrob fandové Afinogenova. Celá ta aura dokonalosti, co kolem něj je. Nechápu, proč je hlavní tváří SKA, když MVP jsou Švédi Martensson a Weinhandl.
  • Moderátoři, co u zápasu Ufy a CSKA vedou monology o Spartaku.

Blbější:
  • Lidi, co trestaj nesprávný hráče. Já nevrdím, že je Arťuchin svatej, ale ten zápasovej distanc je fakt úlet, protože zrovna on začíná rvačky výjmečně. S Brennanem si nezačal určitě a o Verotovi prohlásil, že nemá zájem o nějaké problémy. Právě potyčka s druhým zmiňovaným vynesla oběma onen trest. A stejné to bude za každých další 5 minut za bitku. Boo, pravidla KHL
  • Ole freakin', protože ty vole, to co jsi předváděl dneska na ledě, byl fakt vrchol všeho, tygře. Skákat na protihráče je jedna věc, skákat na protihráče v letu je věc druhá. Nemluvě o tom, že o zdraví ležícího soupeře se nepřesvědčujeme tím stylem, že ho drbneme bruslí do hlavy. Hlupáku, to mám za svou lásku?! Ale ty brejky byly pěkný, to zas jo.
Vsuvka z české Extraligy pro pány rozhodčí: Zákroky na hlavu, především pak ty, kdy hlava potká mantinel, se mají trestat dvakrát tak přísně. Je hezký, že o tom všichni pořád mluví, ale skutek utek. Marosz tam dneska ležel na ledě po jednom obzvlášť nechutným hitu a pachatel dostal pouhé dvě minuty. Máte štěstí, že je Rosťa ósom a vzpamatoval se z toho natolik, aby ve třetí třetině dirigoval akci vedoucí k parádnímu gólu Bonka.

A vsuvka pro fans Mory: Je mi z vás do breku. Až si jednou uvědomíte, že nehrajem extraligu a peněz je málo, dejte vědět. A ti idioti, co se jak kurvy největší chodí na zápasy jenom poprat, ať jdou laskavě do prdele. Vidíte, jsem z vás sprostá.

Baví mě, jak tenhle článek nemá smysl, hehe :D
#FedorRozbilSklo
#ArtyPlatilNové
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 16. října 2011 v 22:28 | Reagovat

#MělHoRozbítPřiJinéPříležitosti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.