Utopení v Kofole

21. září 2011 v 21:03 | Kví-Kví |  FOTOREPORT
Aneb příhody a nehody na pondělním zápase HCO.


V prvé řadě:
Je složité sledovat dva hokeje zaráz. Obzvlášť, když jeden je na živo a druhej na obrazovce notebooku, vy u toho fotíte a snažíte se dávat pozor, jestli vás jeden nejmenovaný útočník nechce zabít pukem (protože jsem si jistá, že to plánuje už nejmíň 10 měsíců!). No zkrátka jsem si vzala na Kohouty notebook, že jako budeme s Cestí sledovat i SKA, kteří začali o hodinu dřív. (Fedor Fedorov dal svůj první gól sezóny!) A nebyl to zas takový fail, wifi zdarma na stadionu funguje celkem slušně. Navíc z poznávačky na čtverečky mám vždycky za jedna.

V nevirtuálním světě to vypadalo takto:
Vedle nás si sedla štěňata (zdravím hoši, promiňte, že jsem tak trapná, a že vás Cestí polila kofolou). Ah. To taky rozptýlilo. Naši chlapci zápolili s SK Horácká Slavia Třebíč - fun fact: SK se čte jako eSKá, tedy to zní jako SKA a já mám pak hloupé lolz.
No každopádně zápas to byl dobrý, rozhodně od té části, kdy Matěj Pekr proměnil své trestné střílení. Později za to dostal od soupeře do zubů, no. Z naší strany padly další čtyři góly, tuším to byli Šlahař, Kucsera, Řípa a Selingr, dozajista ne v tomto pořadí, ale who cares. Třebíč se naopak zmohla na jenom jeden zářez a tak našinec slavně zvítězil.
Během děkovačky pyšní tatínci vzali své ratolesti na led, a tedy jsme viděli, jak malý Řípa a malý Žigárdy zdatně roztleskali celý dav a ještě u toho vypadali velmi roztomile. A vůbec to je takové zlaté, hokejisti s dětmi :D

No ale:
Tento odfláknutý článek píšu především proto, že se chci pochubit /egotrip/ - někdo milý rožnul v hale světla a já POPRVÉ pořídila fotografie, které s trochou nadsázky vypadaj jak od těch profíků, co tam máchaj kanónama za 50k a více. Fuck yeah já a údržba stadionu!
Musím si tento moment užít, protože mi za šest dní skončí trial Photoshopu a vrátí se ten fujky šum (který jsem se stejně ani pořádně nenaučila odstranit ještě, fail). Ano, rozmýšlím se nad jeho koupí, ale pravdou je, že co se kariéry profesionálního hokejového fotografa týče, to vidím dost blbě a tak no.
A Cestí se mi pokusila utopit foťák, když převrhla Kofolu. Nezdařilo se. Možná příště, hm? :D

Michal Nedbálek

Úspěšný střelec při trestném střílení, Matěj Pekr

Radim Kucharczyk
(na tuhle jsem nejpyšnější, gaaah)

Michal Pšurný

Víc fotek zde, asi ještě nějaké přibydou.

Dneska HCO vyrazili do Písku, kde prohráli v nájezdech (ale bod je bod!) a Jakub Bartoň dal gól. Mám takový pocit, že dává góly jenom mimo město, tak abych je neviděla, nebo když hraje za jiný tým (= Vítkovice v playoff). Not cool, udělej s tím prosím něco, Jakube.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 22. září 2011 v 17:41 | Reagovat

Aneb přílišná opatrnost, když je poblíž Kofola. :D
Fotky se ti povedly. :)

2 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:19 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.