Dva Kohouti na jednom smetišti?

14. září 2011 v 23:04 | Kví-Kví |  Scores!
Ale kdepak, šest Kohoutů na jednom ledě při standartní situaci 5 na 5!


Tuším v pondělí dozajista potěšila všechny fanoušky HCO zpráva, že HC Oceláři Třinec opovrhují poklady české kotliny a Rostislav Marosz (o kterém jsem tu v sprnu psala ódy) se neprobojoval do áčka extraligového mistra a vrací se tedy zpět na krásnou Hanou. Což je trošku divné - dvacetiletý útočník, rychlý a obratný, nejproduktivnější hráč přípavy a nedostal se do týmu? Blbé pro něj, dobré pro nás! (A dobré pro Cestí... já pořád naivně doufám v návrat Okála, meh! Měl bod na zápas, no tak!)
Jak bych popsala Rostislava Marosze, hm... Kličky jako Fedor Fedorov, rozčiluje se tak vtipně jako Fedor Fedorov, velikostně jako Leo Komarov a bruslí jako Leo Komarov. Kdo zná mě a dva zmíněné ví, že Marosz je epic win pro každý tým. (dokonce se to i rýmuje)
Třinec, mimochodem, momentálně testuje Darcyho Verota, který hrával za Viťjaz Čechov. Da fuq?

Další milou zprávou pak bylo oznámení o nových dresech - na hrudi, kde se dříve skvělo logo Eurovia, zelo celou minulou sezónu prázdné místo. Nyní je zaplněno týmovým znakem, tedy kohoutem a vypadá to sakra dobře!
A do třetice - hoši vyplnili nové, ještě vtipnější, dotazníky, a tak se člověk ani nestačí divit, co za podivnou sbírku se nám to v šatnách sešlo :D

V prvním utkání sezóny se HCO střetli s SK Kadaň. *sem vložte nějaké kecy o soupeři, jejich kvalitě a blá, nic nevím* (o tomto specifiku 1. ligy někdy jindy)
Zas jednou po roce jsem šla na hokej sama, jelikož Cestí kdesi výletuje a Někdo je kretén, ale to sem tahat nebudu. Obsadila jsem své klasické místo na rozbruslení (5. řada naproti domácím střídačkám, sedadlo 32, ohai!) a smontovala zrcadlovku. Za chvíli už chlapci naskákali na led a já fotila a fotila, protože prostě ráda fotím a hokej obzvláště!
Zde mi dovolte: ÁCH JÁJ JAKUB BARTOŇ FTW! Bára totiž, když si všiml, že ho fotím, nasadil ten svůj super úsměv a já mám tak naprosto perfektní fotku naprosto perfektního obránce. Ještě teď se z toho usmívám jak blbá, no :D Za to mu tedy patří velký dík.
Již si tedy nemusím lámat hlavu nad jedním podstatným problémem: Když mám permanentku, měla bych přece mít i dres - jenže koho, když je ten náš tým jak holubník? Chytří již uhádli - ano, na Vánoce si oficiálně přeji červenou variantu dresu HCO, číslo 81 se jménem Bartoň. (aneb jak si vyhrát mou nehynoucí věrnost)
...Ježíšku?

No ale:
JÉÉÉŽIŠ TO BYL TAK SUPER ZÁPAS D: D: D:
Po tom úmorném týrání v přípravě, kdy člověk div neumřel nudou... ZOMG, hoši, já vás žeru, když hrajete takhle.
Totálně jsem se zaláskovala do lajny s Haluzou, Pšurným a Marozsem, ti kluci jsou mladi a dravi a je vidět, že to prostě chtějí.
Po lehčím zranění se do hry vrátil Radim Kucharczyk a válel. Což dokazuje parádní gól a dvě trestné minuty. Gól vstřelil i Roman Rác. Gólman Štefan Žigárdy se myslím v brance chvílemi až nudil a vychytal krásnou velkou nulu.
Jediné, co by se teoreticky dalo vytknout, bylo těch 9 vyloučení. Jenže v oslabení se hoši předvedli přímo skvostně, chvílemi to dokonce vypadalo, že sami hrají přesilovku, ach jaj! Jenom škoda, že Lukáš Kucsera nebyl schopný proměnit dvě šance, do kterých se právě při těchto příležitostech dostal.
Děkovačka byla krása, Žigy si na závěr vystřihl své typické číslo a všichni byli šášlivi.

Máme první bodíky do tabulky, hurá!

Fotky ze zápasu tady (je lepší je rozklikávt do nového okna, v tom spešl prohlížeči to blog.cz vyloženě mrší)
Btw - článek k úvodu KHL zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 16. září 2011 v 20:48 | Reagovat

Jé, Třinec.
Ta fotka se vážně povedla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.