Beware of Tiger

23. září 2011 v 23:44 | Kví-Kví |  Scores!
Je tohle ta comeback sezóna? *prosím prosím prosím*


Nejdřív však (trochu flashback do pondělí): Milý pan Arťuchin, řečený PartyArty Aťuna Aťuška Velkej Big One DebilBlbej! Fedor's Property Tele Žeňa, by se nad sebou měl řádně zamyslet.
Divej se, zlato, já snesu hodně - překousnu přepísklý hity, random rage bez zjevného důvodu, tvoje "lol na koleno! a nebo ne!" hry a mnohé jiné, ale lokty jsou hranice, kterou nepřekračujeme *shakes head* Viděla jsem dva nebo tři jenom tenhle měsíc a srsly, už mě to nebaví. Preferuji objímání, dodávání důkazů o OTP, góly, řvaní, přihrávky, hezké hity a tak podobně, však ty víš co. Love, já.

NESMYSLNÁ POINTA ČLÁNKU: Tygr. Tygr, tygr, tygr, tygr, Oleg freakin' Saprykin! YAY!
Ve středu ulovil bodík za asistenci. Následoval tanec vítězů v obýváku. Dneska na dálném východě v Chabarovsku ukořistil dva góly a asistenci. EXCUSE ME WHILE I FLAIL AROUND HYSTERICALLY můj Olí. Awhahahah omg. Ok, uznávám, ten první si dal Amur sám, Tygr byl jenom poslední, kdo se toho dotknul. Ta asistence ale byla lame. A ten druhý gól D: D: D: D: Krásné. Krásné a fenomenální. Krásné, fenomenální a styl MS 2008.

Čekujte bílo-zelené číslo 91 (hned na začátku a pak 4:10)

Postřehy: Bruslí jako před rokem, než si zranil koleno. Tedy rychle, obratně a vůbec tak, jak to miluju, hah. Kupodivu ani nepadal. Né tolik, jako normálně. Protože ví, co mě potěší, tak si vynutil pár faulů od soupeře. Na střídačce měl stánek s "free derps". Počkal na Raduho bromance! po první třetině. Pak tam někomu vrazil loktem. Hoši, to fakt není vtipný... (rozhodčí koukal přímo na něj a nepískal to, což je směšné, já bych ho vyhodila, booo Olegu!)

Mimochodem, Oleg má ve dvou zápasech čtyři body. Loni měl za celou základní část bodů pět. Pozoruji zlepšení :D

Nooo a jinak.... jinak dal Alex Radulov svůj první gól, což by znělo trošku srandovně, kdyby už neměl sedm asistencí. Viktor Kozlov je pořád ósom kapitán a s Olím si na lajně hezky sedli. Alex Svitov, ač je menší jak Fedor i Arty, působí dvakrát větším dojmem. Vitalij Aťušov je pořád stejně cool, jako když jsem ho tehdá potkala v Brně. A vůbec je Ufa vtipný tým. Když si vzpomenu, jak tam kdysi přešel Peťa Sčastlivý a ač jsem ho adorovala za dva rohy, tak jsem se zařekla, že na Ufu se nebudu dívat NIKDY a ani kvůli němu. SJU jsem, zkrátka a jednoduše, nemohla vystát, protože byli moc dobří. Následně jsem musela kapitulovat, když mi tam odešel Olí, protože s Olegem klidně do pekla a zpátky. Ach jo, ti moji nej.

DŮLEŽITÉ:
Viťjaz Čechov zase hrál jak stádo sviní včera proti Metallurgu Magnitogorsk, přičemž se zaměřili především na brankáře Gelašviliho, kterému šlo vyložené o zdraví. Videodokumentace zde a ten předposlední kousek je fakt čuňárna největšího kalibru. Nicméně, vedení KHL zakročilo, wooo! A tak se oba hlavní aktéři - Kip Brennan i Jeremy Jablonski dočkali zasloužených trestů. Brennan má stop na tři zápasy a Jablonski na pět, nemýlím-li se. A klub ještě navíc dostane pokutu.
Jediné, co mě trochu štve, je fakt, že krátké po vypršení delšího trestu hraje Čechov se SKA. A já pořád pevně věřím tomu (i když doufám v opak), že na tenhle zápas si všichni tihle vymaštěnci vyloženě brousí zuby, protože je to po silové stránce dost možná nejsilnější tým právě po Čechovu (ale tu sílu nevkládá do prasáren, díky bohu). No, uvidíme.

PŘEKVÁPKO:
Alexej Jašin včera podstoupil sérií testů v týmu CSKA Moskva. Budou-li výsledky dobré, podepíše s nimi smlouvu. Aneb jak Leša přešel k nepříteli. Aspoň si ho užiju dosytosti, když zůstává v divizi se SKA. Směr CSKA zamířil i Darcy Verot, kterýžto tím rozvázal svou prakticky novou měsíční smlouvu s Třineckými Oceláři. V jejich dresu odehrál jeden zápas a zaznamenal 12 trestných minut.

Zítra se jde na Kohouty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 24. září 2011 v 0:59 | Reagovat

tímto komentářem si vyčerpám lolz na olega a vynechám tedy aťunu:
ten první gól je tak lololololeg!
nananananana saprmaaaaan! hahahah
já věděla, že mi něco chybělo. hned je mi líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.