Ztráty a nálezy

8. srpna 2011 v 9:55 | Kví-Kví |  Scores!
Oh můj Bože, jak mám takhle žít?


Pan trenér Říha je zákeřák. Zákeřný Arťuchin se může jít klouzat, amatér. Za ten týden jsem si zkrátka zvykla trávit čas v přítomnosti chlapů kolem třicítky, co řvou a smějí se a pak zase řvou a prostě... bože můj!
Přečtěte si tenhle článek, protože je super a vtipný a dokonalý. Srsly, do it. Time well spend. (já a moje ingliš úchylka, heh)
Zkrátka teď nevím, co se sebou. Tak jsem demonstrativně vstala o šest hodin později, tedy v pravé poledne. Pak jsem hodinku bloumala po bytě (koukala jsem, co se tu za ten týden změnilo), pak jsem upravovala fotky z EHT a nakonec jsem to překousla a vrhla se i na ty z Přerova. Jsem celá pryč z Děnisovova zdviženého obočí a děkuji všem svatým, že jsem si toho nevšimla hned, ale až pak na té fotce. Pronesla jsem vzápětí něco jako: "Třeba nás měl rád, přece po nás hodil puk." a smála se tomu dobrých pět minut, protože z pohledu normálního člověka to asi zní fakt divně.
Jsem ráda, že jsem si dovolila sledovat ho celé dvě střídání, bylo to fascinující.

Noo, a když už jsem se zmínila o fotkách, ZDE je to překvapení, co jsem chystala. Usekám vám obě ruce, jestli ty fotky objevím někde, kde být nemaj. Normálně slušně se mi řekněte, kterou kde a proč chcete někam dát, dejte tam nějaký odkaz a pohoda. Já jsem s tím sekáním naprosto vážná.

Nyní se přesuňme do oddělení ztrát a nálezů.
ZTRACENO:
 • Srdce. Pravděpodobně odjelo s týmem kamsi do p... Petrohradu. Za rok mi ho přivezte ukázat, jak se má, hm?
 • Iluze. V hloubi duše jsem doufala se bála, že SKA nejsou tak dokonalí, že nejsou hodní na fans, že fakt nejsou kolektiv, že jsou to namachrovaní tupci a blá. Všechny tyto úvahy byly rozmetány v prach a já teď jenom uvažuji nad tím, jaké to bude sledovat jeden tým po zbytek života. Jsem k nim připoutaná a ani za mák mi to nevadí. (ani za mák je divná fráze)
 • Sny. Ale jen v dobrém. Snila jsem o tom, že jednou uvidím svůj tým hrát a dostala jsem navíc i řádnou porci tréninků a awkward situací. A navíc se splněním starých mám pár nových.
 • Nervy. Proboha živýho, já ty dva debilní zápasy prožívala málem jak play-off s Atlantem! Jenom jsem teda na konci nebyla zalezlá v pokoji a neplakala nad vidinou tradiční letní aktivity "zbavování se nepotřebných". A taky mě příšerně frustroval zvuk sprchy.
 • Peníze. Nicméně kurevsky dobře utracený a udělala bych to milionkrát znova. Jenom teda asi naštvu pár lidí o Vánocích, hm.
NALEZENO:
 • Láska.
 • Znalosti. Teď můžu všechny hatery poslat do prdele, až mi zase někdo řekne, že nevím, o čem mluvím, protože "jsem je neviděla hrát naživo". Jako by to a) hrálo roli, b) mělo někoho zajímat.
 • Lolz. Už navždycky. Svačina, pití, přestávky, bouchání se do hlavy, zvuky, řvaní, Jiřin, stříbrná dodávka, autobus mého domácího týmu omg, kupování párku v rohlíku a všechno to ostatní.
 • Puk. Srlsy, hledaly jsme ho půl hodiny, největší bojovka v mém životě (a to jezdím na jó dobrodružný tábory). Normálně jsem si začínala myslet, že je Děnisov druhej Copperfield a nechal ho zmizet během letu nebo tak něco.
 • Skills. Já se konečně naučila celkem slušně fotit při hokeji! A i když to byla vlastně zásluha HCO a toho debilního osvětlení, co na staďáku máme, počítám to sem, protože nebýt SKA, tak tam ten foťák ani netahám. Kéž bych mohla vrátit čas do doby EHT a nafotit to celé znova! (Jenže to bych vracela čas do doby kolem 1997, abych mohla sledovat své oblíbené "starce" hokejově růst. A taky abych si užila nejhorší Jašinovo prohrané vhazování při nějakým Naganu či co.)
 • Koule. Uhm, myslím odvahu. Po testech na EHT my nyní nedělalo moc problém říct chlapcům o fotku. A trapně jsem se zakoktala jenom jednou, woo. A tak k fotce s Arťuchinem z EHT přibyly ještě fotky s Rybinem, Fedorovem, Grebeškovem, Kalininem, Něprjajevem, Sokolovem, Děnisovem a Thoresenem. Tedy devět chlapců SKA, což je ósom. A když k tomu připočítám dva letošní mistry světa... LIKE A BOSS! (a pak ještě jednoho malého Slováka, co kurva odešel do Komety a néé, vrať se!)
Tedy toliko k týdnu se SKA.

Někteří lidi jsou fakt hloupí. A ani mě pak nebaví dělat si z nich srandu, když to ani nepochopí.
Chybí mi Ufa. Tuhle porazili Severstal, ale ty lajny NEDÁVALY SMYSL. Když bych nechala stranou, že Olí je OPĚT na čtvrté lajně, kdo by proboha postavil dohromady Sušinskiho, Sčastlivého a Sašu Radulova? No kdo, trenér, že. Pořád nechápu, proč Bykova nechali jít. A tvrdím, že SVITOV NA HRAD!, nebo aspoň do první lajny. Nebo ho zas dejte k Olímu. Nebo mi ho pošlete sem. Protože Alexandr Svitov je kurva dobrej hráč, vstřelil vítězný gól posledního zápasu sezóny, má 58,6% úspěšnost při vhazování, nechal Fedora Olímu (a byl z toho nejvtipnější fight play-off) a Cestí mu říká Zadek. Ten chlap je skiller.

A mimochodem, KHL TV hodlá dávat celý Basel Summer Ice Hockey! YAY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 12. srpna 2011 v 13:54 | Reagovat

já taky ztratila!pár kilo, ale úspěšně jsem je zase našla, heh. a taky jsem tam ztratila takovýho celkem velkýho chlapa, divoké vlasy a pokus o úsměv. mhéééé!
nananananana ZADEEEEK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.