Nanananananana MAH-SKA!

4. srpna 2011 v 22:22 | Kví-Kví |  Scores!
Jsem si jistá, že až mi kluci odjedou, tak to opláču.


Tréninky jsou super, hoši jsou vysmátí a je krásně vidět, že si rozumí mezi sebou. Ách! Je paráda je sledovat tu interakci mezi nimi a smát se s nima těm vnitřním vtípkům, které tam snad nikdo krom mě a Cestí nikdo neocení. Protože proč? Protože znaj jenom Arťuchina s Průchou, že. Jejich boj, já se bavím, kuci jsou vtipálci :D V úterý jsem si ulovila Maxe Rybina, když šel z tréninku, mám tedy fotku, uuu.
Viděly jsme, konečně!, lajnu Fedorov - Něprjajev - Arťuchin a bylo to dokonalé. Ta chemie byla strhující. Taky se mi moc líbí kombinace Švédů a Klimenka plus jejich obranná dvojce Děnisov - Grebeškov.

Zápas s Třincem byl sranda. Před ním jsme zakempily dál od haly, protože na parkovišti byla akce pro fans. Odchytla jsem si Dimu Vorobjova a pak taky Děnise Grebeškova s Ivanem Něprjajevem, pofotili jsme se, já jim popřála hodně štěstí a prostě fajn jsou ti hoši moji :D
Půl hodiny jsme stály u začátku fronty, namačkaný na schodech, do ucha nám řval nervní důchodce... Byla to vyloženě společenská akce, většina lidí nevypadala, že by kdy byla na hokeji (což se následně potvrdilo i v hale). I když jsme se dovnitř dostaly mezi prvníma, bylo z nějakýho důvodu už skoro všude plno. Naštěstí jsme našly dvě místečka jenom o řadu níž, než jsme původně chtěly. Třetí naproti střídačce, tři metry od trestné, no nádhera.
Hoši hráli krásně, hlavně jsem ráda, že se nenechali vyprovokovat od Třinečáků, kteří chvílema hráli jak prasátka. Zebry se asi domluvily, že to SKA osladí, a tak pískali každou blbost. Nejvíc směšný bylo 2+2 pro Maxe Rybina za čistej hit u mantinelu, navíc otitulovaný jako "vysoká hůl". Borec byl o dvě hlavy vyšší, viděl ho, ale pak se tam důležitě válel po ledě. Když už jsem u Rybina, naprosto mě nadchnul. Vidět ho v televizi je jedna věc, ale na vlastní oči? Rychlej, mrštnej, skvělý ruce, perfektní čtení hry. A je tak mile maličký :D Rozhodně hvězdička zápasu pro mě!
Ta slavná milovaná lajna moje nezazářila jako na tréninku, i když se nedá říct, že byli špatní... prostě jim to neklaplo v jistých momentech, co už no. Dima Kalinin to taky celkem plácal, párkrát ho dost jednoduše obešli, celkem jsem zírala. Nakonec to ty mé hvězdy vyhrály 1:0 díky gólu Petra Průchy. Jo a mimochodem, Radek Bonk je úžasnej hráč, byl to fakt zážitek děsit se pokaždé, když skočil na led :D

Dnešní trénink byl ještě víc super (roste to geometrickou řadou, zítra umřu), i když Říha roztrhl tu lajnu, meh. Ale Dimovi Kalininovi se krásně povedlo nastřelit Arťuchinovi kotník, Arty skončil na ledě a nakonec se odplazil na kraj. Pak se rozčiloval a Dima se mu i se zbytkem obránců vysmál, jsou to mrchy škodolibý :D Arty každopádně trénink dokončil. Odpoledne jsme pak seděly před halou, a když šli kluci kolem, tak jsme se obě vyfotily s Fedorem Fedorovem a já pak i s Děnisem Děnisovem (see what I did there? :D). Šel kolem i Arty a zrovna když jsem se dneska ráno rozhodla, že se s ním teda zase vyfotím, tak si vezme iPod. Ty zákeřáku! :D Se z toho nezblázním, že. K oblepené levé noze přibyl obvaz na pravém kotníku, chlapec kulhal, snad mu tam Kalinka nic nezlomil...

Konečně si pak v šatně pustili něco, co znám a miluju, tedy přesněji Bastu. Takže mé blbé já zařvalo něco jako: "ZOMG Basta! Basta zděěěsssss!", doufám, že to aspoň všichni slyšeli :D Arty se na ledě (k mému překvapení) objevil, ale bylo vidět, že ten kotník zlobí, bruslil jinak. A hned ze začátku přibruslil Děnisov k mantinelu a hodil puk asi tři metry od nás. Podle toho, jakým způsobem ho vyhodil bych řekla, že to nebyla náhoda. Taky je fakt, že v téhle části hlediště sedíme vždycky jenom my. No kdo ví, třeba si na nás vzpomněl :) Každopádně, puk mám doma a awhahaha!
Byla to paráda, všichni se skvěle bavili, úplně to zahřeje u srdíčka, když člověk vidí ty jejich úsměvy. Jenom bylo nemilé, že Rybin opustil trénink v půlce, mám pocit, že má zase něco s rukou (kvůli které ztratil šanci jet na mistrák). Uvidíme zítra asi.

Jinak včera tým definitivně opustil Juhan Fransson, říkám si, proč se vůbec obtěžoval sem jezdit, když bylo dávno jasné, že se vrátí do Švédska. A tak byl demonstrativně podepsát Alexej Semjonov, k mé velké radosti.
Taky se mi zasekává mozek nad stádama krav, co si dávaj srazy na tréninku, pak tam jenom sedí a povídaj si mezi sebou, vůbec nesledují dění na ledě a omg, teď mě jedna taková blbka šikanuje svou přízní na twitteru, dej mi svátek. A nejhorší je, že jsou většinou tak blbé, že nepochopí můj sarkasmus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 6. srpna 2011 v 22:00 | Reagovat

dovol mi smysluplný komentář, jako asi ke všemu za poslední týden:
awhahahagahbwhahahazomgzomglololaiaiaiaiíííííí.
ale chybí ti tu podstatná informace o Mišanovi. Taková nedílná součást zápasu.

2 cestííí | 6. srpna 2011 v 22:01 | Reagovat

Mimochodem, věděla jsi, že SKA v Přerově odehráli zápas s Třincem?

3 Kví-Kví | Web | 6. srpna 2011 v 22:27 | Reagovat

[1]: Ah, Mišan! Co součást zápasu, týmu! Chudák.

[2]: A ty víš, že tam dva týdny trénoval Průcha? D:

4 cestííí | 7. srpna 2011 v 20:48 | Reagovat

omg průcha D: vyfotilas mi ho?![3]:

5 cestííí | 7. srpna 2011 v 20:49 | Reagovat

lol komentáře

6 Kví-Kví | Web | 7. srpna 2011 v 20:49 | Reagovat

[4]: ne! já totiž nevěděla, že tam je! D:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.