Come to the dark side

15. srpna 2011 v 19:44 | Kví-Kví
We have hotties cookies.


Tuhle si pan trenér Říha, generál to SKA, postěžoval, že mu chybí útočník do TOP 6 (první dvě lajny) a jeden šikovný obránce (což je divné, z play-off SKAtlant jsem měla pocit, že hraje zásadně na pět a méně obranců, najednou sedm?). Cizinců je již v týmu pět, tedy cokoli ne-Rus nepřipadá v úvahu. Trenér navíc požaduje, aby měl především charakter (je na to nějak vysazený, skoro jako já!) a schopnosti jsou v tomto případě až vedlejší (heeej, TOP 6?!), protože hráč musí v první řadě zapadnout do týmu.
Let's get the facts straight: Je za námi polovina srpna, za měsíc začíná KHL a přípravné kempy jsou v plném proudu. 97% všech hráčů hodných pozornosti již podepsalo smlouvy tu (SKA), tam (Ufa) i onde (AK Bars). Z těch zbylých 3% jsou třetina cizinci. Takže zbývají dvě procenta výkonostně odpovídajících hráčů a z toho chcou vytáhnout dvě special snowflakes, které zapadnou do party. To je přece snadné! (tohle je čistý odhad, já si ráda hraju s čísly a matematikou obecně)
No a pak tu jsou ti lůzři, o které nikdo nestojí, že.
Samozřejmě je tu i možnost trejdu, ale o tom nechci ani slyšet. Já nikoho nedám. Možná Afinogenova a Průchu. Ale ani ty ne, nikdo nikam nejde!

Nicméně mi to netrvalo ani dva dny a s pomocí jistých nejmenovaných zdrojů jsem objevila jednu perfect special snowflake do obrany. Kdo by to byl tušil, že famózní Andrej Zjuzin nemá smlouvu s Atlantem?! Má milovaná Zuzana! (to je ten, co si spletl angličtinu s ruštinou, víte ne?)
Pro:
  • Ve SKA už hrál, ví tedy, co a jak. bože jaké trauma jsem utrpěla, když odešel
  • Skills. Skills everywhere! SKA mají i bez něj nadupanou obranu (dovoluji si říci, že s AK Bars tu nej v lize), ale z představy, že ji doplní právě Zuza, mi běhá mráz po zádech. Dokonalé, k Petrovovi/Semjonovovi jako dělaný.
  • Zná trenéry! Z fotografií na stránkách Atlantu, pořízených na večírku po skončení sezóny, bylo celkem jasné, že nejspíše přiopilý Zuza si velmi dobře rozumí s oběma nejspíše přiopilými trenéry.
  • Co si budeme nalhávat, je vtipný a hezký.
Proti:
  • Má dvě blíže nespecifikované nabídky z NHL. Nabídkami z KHL se údajně vůbec nezaobíral, chce zpátky do Ameriky. Booo, Zuzo, booo! (Mně to vždycky přijde trochu směšné, jak se hoši vrátí dom, chvilku tam šudlí a pak jsou celí "Yaaaaaay, USA!" a chcou zpátky. Protože když nebyl zájem předtím, tím spíš není potom. Ale na druhou stranu, kdyby o to nebojovali, nikam by se nedostali. Tedy: Vpřed!)
  • Nejsem si tím úplně jistá, ale mám pocit, že kolem jeho odchodu byl nějaký rozruch. Ale vždycky jde první SKA a hned v závězu skandál, takže to je celkem jedno. Na druhou stranu, vedení se změnilo a staré křivdy (pokud byly) mohou být zapomenuty.
Závěr: Andrej Zjuzin buď půjde do NHL a bude radši kurva dobrej a nebo půjde do SKA a bude radši kurva dobrej. Prostě se Zuzovi bude dařit, protože mi na něm záleží, ok? Ok.

Co se toho elitního útočníka týče, vtipkovala jsem, že nakonec stejně podepíšou Alexeje Jašina, který se tak nějak nemůže rozhodnout, co chce vlastně dělat. Což by bylo sice na jednu stranu super, protože SKA a Leša jsou jako klobouk a králíci, ale..! Bylo by blbé, že bych ho nepotkala jenom kvůli hlupcům ve vedení a chybějícímu podpisu na smlouvě.

Zpátky k trenéru Říhovi. Řekl, že ho děsí, jak to všechno dobře jde. Kdyby věděl, jak strašně mě z téhle věty bolela čelist, asi by se styděl. Zkrátka a dobře jsem se dvě hodiny smála jako idiot, protože to je prostě skvělé! Prý se bál, jak budou kluci spolupracovat, jak si sednou mezi sebou a podobně, ale hoši jsou pracanti a kolektiv se dobře formuje. Tak prý jim připraví nějaký "šok", aby viděl, jestli je fakt všechno idylka. Z čehož mám trochu strach já pro změnu, protože jak chce někdo šokovat a vyvést z míry 23 chlapů? S Cestí nás hned napadla jedna věc, ale protože chci udržet tenhle blog jakž takž na úrovni, nebudu to tu rozepisovat.
Takže budu sedět a čekat a těšit se na sezónu. To mi jde! :D

Mimochodem, 17. je na programu zápas v rámci Basel Summer Hockey a já se nemůžu dočkat. Doufám, že si jeden nejmenovaný útočník dá pozor, aby měl v pořádku koleno, a nebude nic riskovat.

A aby toho nebylo málo, Saša Radulov má Twitter. A svět je hned o něco lepší místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 15. srpna 2011 v 20:54 | Reagovat

Tak ona už je skoro druhá půlka srpna?! Hehm, jejda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.