Can't tell if trolling...

31. srpna 2011 v 21:36 | Kví-Kví |  Scores!
...or just really stupid. /aneb story tohohle blogu a článků inspirovaných jinými lidmi/
Jen pár hokejových drobností sesypaných do jednoho článku.


Ovie a Kovy pro charitu
Stejně jako loni se pod záštitou Ovečkina a Kovalčuka konala charitativní hra. Tentokrát však výtěžek nešel na nápravu škod po obrovských požárech (které loni v létě postihly Rusko), ale na postižené děti. Vybralo se 15 milionů rublů, což je nějakých... devět (?) milionů korun.
Účast přijali všelijací veteráni (Fetisov, Kasatonov, ...), politici, nehokejoví sportovci (ex-tenista Safin a čutálista Syčjov), hvězdičky NHL (krom Ilji a Alexe třeba Žarkov) a samozřejmě mí milovaní z KHL (Morozov, Zaripov, Radulov, Žerděv). Měl se tam teda původně vyskytnout i Arťuchin s Afinogenovem, ale to padlo nejspíš kvůli turnaji v Donbassu, který strartuje 1. září. Byla to sranda! Obzvlášť roztomilé bylo, když obě brány na chvíli obsadili tiny goalies, protože není nic úžasnějšího než děcko v brankářské výstroji v té obrovské bráně.
Po zápase Žeňa Malkin vzal jedno slepé dítě na led, dal mu šáhnout na síť, puk, hokejku... a vysvětlil mu, co je co a jak se to používá a awwww, Geno :´)

Zprávy z OTP fronty
Důkazy se množí. Čekám na coming out. Umírám z dokonalosti.

Zprávy ze SKA
Kupodivu ticho. To přijde.
(Ztratil se Fedorov, Kalinin se flákal a Arťuchin byl žlutej. Co to sakra?)

Quick passes
 • Alexej Jašin je zpět v NY, kam přiletěl ze Švýcarska. Tam se, stejně jako loni, připravoval na sezónu pod vedením svého bývalého trénéra ze SKA Barryho Smitha. Islanders od něj dali ruce pryč a já si jenom říkám, proč v prvé řadě projevovali zájem. Leša je bez smlouvy a KHL začíná za týden. A dost dobře si nedokážu představit, že by našel něco slušnýho v NHL. A ne, nevěřím těm řečím, že chce moc prachů, i ve SKA byl ochotnej jít hodně dolů.
 • Jak si někdo přivodí otevřenou zlomeninu? Natožpak na hokeji? Jak moc nechutné to bylo?
 • Alexander Medvěděv prohlásil, že si vážně promluví s Jonem Mirastim a já zajásala. Dokud nedoplnil, že to rozhodně bude přísnější, než loni s Petrovem. S Petrovem to byla fraška, "jenom" měl blbé kecy na SKA během play-off. No tak jako tak, moc nevěřím tomu, že by zrovna někdo jako Mirasti zpytoval svědomí.
 • Dima Šitikov, o kterém jste pravděpodobně nikdy neslyšeli, opět změnil klub. Prvně přešel ze SKA do Atlantu, teď míří do Severstalu a na konci roku asi bude někde v Nižněkamsku, protože si myslím, že je to utajený cestovatel.
 • Co je teda s těma užšíma ledama v KHL? Jsou nebo nejsou? Oni to tam, šikulové, dobře zakecali!
 • Rytíři z Kladna lolololololol
 • V týmu nám hostuje někdo, kdo ani nemusí zůstat a já pořád tvrdím, že chci místo něj Okála! (protože Marosz válí za Třinec, blahopřeji) A přivedli nám nějakého nového slovenského obránce. Dožaduji se navrátu Komy.
 • Už jenom týden do prvního zápasu KHL ewbfiueqbgiuerbfbgh! Altant vs Ufa, that's right bitches. Což mě přivádí k...
 • Alexander Svitov nemá jenom pokroucené zápěstí, jak nám po rvačce s Mirastim řekli. Protože si to kanadské smetí nesundalo helmu, Sanja si o ni podle všecho zpřelámal klouby. Taky má vyražený zub (mám za to, že měl ještě všechny vlastní). Pro Salavat Julaev Ufa poměrně citelná ztráta, jelikož Svitov je teoreticky nejlepším centrem. Neví se, kdy bude ok. Meh.
 • Marc Savard z Boston Bruin v příští sezóně podle všeho nenastoupí. Připomenu, že vynechal většinu minulé sezóny kvůli těžkému otřesu mozku, který způsobil Matt Cooke. Na otřes mozku momentálně doplácí i Sidney Crosby, Matt Lombardi, a nepletu-li se, taky Max Pacioretty. A to jsou jenom ti, o kterých vím. NHL ty její plány na zabránění hitům na hlavu nějak nevychází. Tady už jenom zbývá tiché přání, aby nikdo z nich nemusel pověsit brusle na hřebík.
 • Andrej Nazarov očividně nebyl informován, že jeho tým Viťjaz Čechov nehraje v NHL, a tedy provozovat "letní přáteláky podle NHL" je přinejmenším zcestné. Pak to dopadá, jak to dopadlo. Jestli hodlá ničit ten hezký evropský hokej založený na kombinacích, tak to pěkně děkuju. Kdybych chtěla hru typu "hit hit, dump and chase, hit hit", tak se koukám na NHL.
Egotrip
Koupila jsem si (konečně) nástěnný kalendář 2012 na téma Český Hokej a jsou v něm fotky 2009 až 2011 a je naprosto ósom. Je tam Čajánek a Rachůnek a válí se tam Morozov a Aťušov a pak nějakej Jágr taky, nevím, kdo to je :D 1. ledna 2013 bude rituálně rozcupován na jednotlivé listy a bude z něj set dvanácti plakátů. Jsem totiž pro recyklaci!
Zítra si poprvé koupím permanentku na hokej. Je to první krok ke splnění mého osobního předsevzetí, že kašlu na všechny školní předměty, co mě v budoucnu nebudu živit. Dokud nepropadám, jsem spokojena. Od permanentky na hokej si slibuji, že budu (nečekaně) na hokeji, a tedy nebude čas stresovat se nad chemií a fyzikou a podobnými zákeřnostmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cestííí | 1. září 2011 v 14:19 | Reagovat

awawawawwww Geno!
awawawawwww OTP!
boooooooooo Nazarov a Mirasti!
a malé boo na SKA.
a wooooo permanentka!

2 Eleanor | Web | 1. září 2011 v 17:10 | Reagovat

Vida, dobročinný hokej.
Vida, kalendář.
Vida, permanentka.
Asi jsem se inspirovala prvním komentářem. :D

3 Morfínová | Web | 2. září 2011 v 21:57 | Reagovat

Kalendář na 2012? Takové věci kupuju zásadně až v lednu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.