A jsou pryč

6. srpna 2011 v 22:25 | Kví-Kví |  Scores!
Teď tak nějak nevím, co se sebou (a tak aspoň chystám překvápko).


Včera to bylo kůl. Ráno byl trénink a odpoledne "trénink". Trénink probíhal tradičně, hoši rozdělení na poloviny, všichni ósom a tak, sranda byla div jsem se tam neválela smíchy po zemi (přinejmenším s první půlkou, ve druhé byl Max Rybin a kvůli zraněné ruce ani nemohl držet hokejku). Zmínila bych jeden dokonalý moment, ale nehodlám se dělit... Na druhou stranu "trénink" byl něco úplně jiného, už jenom proto, že se za něj platilo 50 korun (ke své velké nelibosti jsem tedy přispěla na přerovský mládežnický hokej, zatímco ten náš se i se stadion řítí do záhuby, super). No, a taky byli na ledu zubři.

Teda přerovští Zubři, samozřejmě (a nebýt toho pivovaru, beztak to jsou Mamuti či tak něco). Oficiálně to byl "společný trénink hráčů SKA Petrohrad a HC Zubr Přerov", ačkoliv to byl vlastně zápas na 4x20 minut. No ale protože KHL limituje počet přípravných zápasů, tak se to nazývá prostě "trénink". Ale všichni víme, o co šlo, kuci je smetli 14:4 a myslím jsme s Cestí naštvaly pár místních našimi usilovnými oslavami každého gólu (trapně no, já vím). SKA hráli vždycky na tři lajny, v půlce se vyměnili, brankáři se vystřídali všichni čtyři.
Viděla jsem něco, co dost možná už nikdo neuvidí - přesněji jak Arťuchin rozebral naprosto celý útok i obranu soupeře bez vynaložení nějakého většího úsilí. Což mu asi neodpustím (myslím tu absenci úsilí), protože párkrát chyběl jenom ten jeden krok navíc, abych POPRVÉ A KONEČNĚ v přímém přenosu (nebo tedy na vlastní oči) viděla, jak dá ten svůj coast-to-coast gól. (což je jediná věc, co zase nikdy neodpustím Pavelcovi, že to prostě na tom mistráku nepustil a vůbec mě to nesere, že si tohle přeju, stejně bychom vyhráli) A Fedor Fedorov dal naprosto úchvatný gól v pádu, Ovie se může jít klouzat s tím svým do brány Phoenixu. No oni všichni byli šikovní, takže co tu vlastně řeším.

A v sobotu naposled. Pro jistotu šli na led o hodinu později, asi aby se neřeklo. A bylo to dokonalé. DO-KO-NA-LÉ. Jestli ty předchozí byly zábavné a plné smíchu, tak tenhle byl... já ani nemám slov. Arty prostě začal řvát a s ním i všichni okolo, nakonec tam všichni ječeli a bruslili okolo, mlátili hokejkama a bylo to... poslední sbohem asi.
Před halou už stál náklaďák a já měla deja-vu z EHT po zápase Rusko/Finsko, když mi ti moji chlapci odjížděli. Jenom tentokrát se nekonalo žádné focení s Artym, protože si to zamířil přímo do dodávky (což je taky vtipná story, tak dejte kdyžtak vědět, jestli jako máte zájem). A mně to je vlastně celé celkem jedno, protože stejně měl na sobě úplně to stejné, co posledně, a to by tedy bylo dost divné, že :D Ostatně, první fotka je jenom jedna! No a tak jsem se aspoň vyfotila s Patrickem Thoresenem, který zrovna vybaloval svačinu :D :D :D :D Tomu se fakt budu smát ještě nejmíň měsíc, ah jaj. Naposledy jsem koukala na Dimu Kalinina a tentokrát jsem vyloženě zírala, protože až se uvidíme příště, tak si mě pamatovat nebude. Nemá být tak hezký!

A pak najednou byli všichni pryč. A bylo to divný pak ve vlaku, přišlo mi, jako bych prostě normálně jela domů a druhý den ráno měla zase jet na místo. Zatím mi to moc nedochází, i když si dost dobře uvědomuju, že většinu z nich pravděpodobně už nikdy neuvidím, pokud nebudou reprezentovat a já nebudu bohatýr. Taky je mi úplně jasné, že teď je to všechno nebo nic, protože jestli nevyhrají Gagarina, tak jich zase půlka odejde. Jenže tentokrát by to nebyla část týmu z obrazovky, byla by to část týmu, se kterým jsem strávila celej týden.

Celou dobu jsem nemohla uvěřit, že jsou tady, a teď nevěřím tomu, že jsou pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 7. srpna 2011 v 16:35 | Reagovat

Vybaloval svačinu? Hezké. :D

2 Kví-Kví | Web | 7. srpna 2011 v 17:33 | Reagovat

[1]: no, nejspíš vtrhl do hotelové kuchyně a kuchtil, vypadala jak od maminky :D

3 cestííí | 7. srpna 2011 v 20:46 | Reagovat

o jakém překvápku se tu mluví?
ježiš ten Thoresen...já měla co dělat, abych se nesmála stejně, jako když se pan trenér bouchl do hlavy...lololol
asi jsem si ho oblíbila, norek jeden vtipný, mohl by mi chystat svačiny...
závěr: máme super muže. máš super tým. ale fakt je dej pryč.

4 Kví-Kví | Web | 7. srpna 2011 v 20:59 | Reagovat

[3]: o tom fotkovém, neasi.
Malý Norek a jeho svačina. A moje absence důvodu, proč ho nemám ráda, když teď nezavazí Olímu a fu, Paťo, pocem.
A pryč je nedám, muhahaha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.