Zkouškový období

19. července 2011 v 19:44 | Kví-Kví |  Shoots!
Já si nepotřebuju každoročně dokazovat, že to s Petrohradem myslím vážně.


Vedení SKA si ale nejspíš asi myslí něco jiného. Za poslední čtyři dny mě vyvedlo z míry:
  • 12 chlapců pryč. Dvanáct mých milovaných chlapců pryč. Mezi nimi můj první oblíbený hokejista Čajánek, moje osobní hrdinka Jašin a můj oblíbený lolmuž But (kterej se od Rachůnka naučil nezapínat si helmu).
  • Způsob, jakým se Sušinskij (ne)dozvěděl, že je bez práce (to si teď budete hrát na Flyers, co se jednání s kapitánem týče?)
  • Pravděpodobně lhaní trenérovi Říhovi o Jašinově zdravotním stavu (aspoň z toho, co Říha říkal, to vypadá, že mu bylo řečeno, že se Jašinovi noha nevyléčila)
  • Světlejší dresy, protože někomu asi vadí, že ta tmavě modrá chvílemi v televizi působí jako černá. Oh můj bože, černý dresy jsou sexy, váš tým má sexy oči, dohromady je to super eye-candy! Mám slabost pro tmavě modrou. Nechci nějakou modrou, chci tu petrohradskou! Sakra, to už mi neladí trička?
  • Myslí si, že celej tým postaví na Thoresenovi a Afinogenovi. Latest news: Thoresen hrál s Radulovem a Grigorjenkem, kteří jsou elitou KHL. Ony se ty góly samy nedaj ani nenahrajou. A Afinogenov je sice super rychlej, umí s pukem, ale 33 bodů v 51 zápasech je těžkej průměr, rozhodně na hráče jeho schopností a věku. To jeho kličkování možná vypadá efektně, ale stavět na tom útok? Docela mě překvapuje, že se neuvažuje o Weinhandlovi jako o základním kameni celé ofenzivy. Na to, že je prakticky slepý na jedno oko, je jeho 0,9 bodu na zápas víc než luxusní.
  • Očekávám v následujících dvou dnech záchvat rozhořčení, pokud se neobjeví fotky a video z testů.
Zajímavý fakt:
  • Jenom s odchodem Jašina, Sušinskiho, Čajánka a Buta zmizelo 145 bodů v základní části. Což je opravdu strašně velké číslo, obzvlášť v jejich věku. Nevím, jak to má Thoresenových 66 jako nahradit, hodně štěstí, bledý Nore.
Ách mhé. Zbavování se veteránů je asi letos v kurzu (tedy hurá s dědečkem do domova důchodců!) a můj domácí tým je in. Ale né až tak moc, jejich řady posílí Jirka Dopita (tedy si nemusíte namáhat hlavu, odkudže to jsem a kdo že nám to tu hraje... kdyby si někdo hlavu lámal). Což je super zpráva, jenom mi bude chybět potkávát ho v útrobách ruiny stadionu. Ale vidět ho na ledě bude pravděpodobně mnohem lepší zážitek, hm.

A Chomutov zbrojí. To oni teda furt, ale ten jejich nový Amerikán má lepší stats, než bych čekala. Ostatně, těším se, až tenhle tým dorazí, bude myslím poměrně komické vidět za jejich lavičkou někoho, kdo v minulé sezóně vedl Petrohrad. Aneb Sýkorova cesta z bohatýrského klubu až do druhé české ligy.

Píšu si teď s nějakým anonymem z Petrohradu. Nejspíš je to nějaká slečna, ale co já vím, první jde klub a potom jména. To je jedna z věcí, co oceňuji na hokeji - díky němu konverzace vystačí na hodiny i s úplným cizincem. Stačí jen něco málo vědomostí na každé straně. Hoši prý jsou na fanoušky milí, což je to hlavní pro mě momentálně. Vůbec je to celé směšné, že přijedou už za čtyři dny, pořád to bylo tak daleko a najednou je to tu. Bude vzrůšo jet na místo bez Cestí, protože ona je tlumič mé hysterie. Ale jak velká je šance, že během té hodiny, co tam budu, někoho potkám? Navíc, když se hodlám pohybovat v centru a ne kolem stadionu, že.

Asi se jdu podívat na ten svůj artistický výkon v tmavě modré, co teď asi tak trochu ztratil význam. Možná vám to i jednou vyfotím, pokud to zvládne svůj bojový úkol.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 20. července 2011 v 20:06 | Reagovat

Tmavě modrá je fajn.
Tak si to tam užij a moc teda nehysterči. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.