Winner winner, chicken dinner

27. července 2011 v 0:54 | Kví-Kví |  Shoots!
Lístky na zápas SKA proti Třinci byly pryč za méně jak osm hodin. Impressive.


Byla jsem tedy ráda, že jsem opravdu nic nepodcenila. Ještě ten den jsem si pro jistotu udělala zápis do "Hokejové Kroniky", jak zní pracovní název celého projektu, nad kterým jsem od zrodu celé myšlenky strávila asi už pět hodin. A to jsem zatím zapsala jenom EHT (6 stran textu, 2 fotek) a tuhle krátkou epizodku o lístkách. Mazlím se s tím. Je to totiž rozhodně zábavnější, než konečně udělat ten referát na Idiota od Dostojevskiho.

Mezitím jsou mi neustále otloukány o hlavu věci, se kterýma nic nezmůžu. Jako třeba zápas s Hradcem. Prostě to nestíháme, jedeme do Brna pro lístky, který... jejda! Možná vůbec nebudou, když Komeťaci zas půjdou bat shit crazy. Modlím se, aby se tak nestalo. Je totiž dost možné, že bych byla schopná běhat okolo a prosit lidi na kolenou, že jim dám cokoli za dva exempláře. Už jenom fakt, že neuvidím jeden ze tří zápasů mi drásá srdce!

. . .

Maxim Sušinskij se odpravil do Ufy. Hm. Mám z toho mírně smíšené pocity. Jsem totiž v prvé řadě strašný sobec, takže bych radši v té větě viděla "Jašin". I když má, kluk ušatá, šanci se vrátit do NHL. Já mu to přeju, ale odmítám to překousnout. A co se Maxe týče... já nevím no. Hráč je to pořád skvělej, jenom mám takové hořkosladké pocity z toho jeho kapitánování ve SKA.

Když už jsem u té Ufy, jakožto obhajující šampion mají asi patent na týrání, takže začali trénovat poslední a fotek je pomálu. A na žádné z ní není Olí (Oleg Saprykin), takže jsem měla záchvaty paniky, že se má noční můra z minulého týdne stala skutečností a on byl poslán na farmu. Pak jsem si ho ale všimla ve videu, kde byl v záběru asi půl sekundy. V důsledku toho jsem chvilku juchala na gauči, jak jen mi to můj nevalný zdravotní stav dovolil. Olí je spirit animal.
A ten nový trenér ho postavil na lajnu se Šášou (Petr Sčastlivyj), proboha proč? To moje Saprykin - Zinovjev - Radulov už je jak nějaká pošahaná mantra, ale já si za tím stojím, protože to nebyla náhoda, ale exaktní věda a chemie!
A prý je půlka týmu přežraná, to je pecka. Hoši, hubneme do plavek výstoje!

. . .

Když zrovna nemám záchvaty paniky nad svýma oblíbencama, lístkama a nedostatkem Modafenů, tak se směji. Lidem, věcem, titulkům. Dnešní šokující odhalení "Říhův Petrohrad trénuje v Česku, přijel i Arťuchin" mě totálně vyvedlo z míry, protože kdo by to byl čekal, že jako část týmu dorazí taky a bude trénovat? Oh můj bože, kde mám své vidle a pochodeň?! to ani nemluvím o tom, že ty fotky byly fakt strašný a i já se svým lame foťákem nafotila na EHT lepší, ani mě za to nikdo neplatil

Středa je poslední klidný den prázdnin. Ve čtvrtek to bude masakrální akce zakončená zápasem proti mistrům z Třince (a skučením, že "omg, teď jsem mohla vidět SKA, zpi...tomělej Hradec"). Pak v pátek potřídím fotky, které snad spáchám během té bitvy, nabiju baterky a nachystám nervy. A večer se pomodlím, aby rodiče nechtěli mít rodinný den, protože odpoledne SE UŽ BFRGOQBREOB KONEČNĚ DOČKÁM a pojedeme s Cestí na odpolední trénink týmu, pro který mé srdíčko tepe už pár let. Tedy si zapište do diářů, že v sobotu umřu na dokonalý moment. Úplně mi teď tu z toho slzí oči, jak je to krásné.

. . .

Ačkoli má minulá fashion vsuvka zůstala opomenuta, servíruji zde další:
Paul Bissonette neboli BizNasty, známý na twitteru jako BizNasty2point0 (worth follow), byl tuhle v nějaké blbé show o módě. Biz má vlastní značku. Biz je ósom. Roztomilý, vtipný, hezký, rád chodí prakticky neoblečen, nenechá si nic líbit a hraje za Coyotes, což je kůl samo o sobě. A to video je důkaz. Mám ráda, když muži mluví o ženské módě, aniž by měli potřebu se do ní odívat.
Kdyby býval nebydlel tak daleko a nehrál na čtvrté lajně, třeba bych ho jednou potkala a pak by nonšalantně skopnul Artyho z vrcholu "seznam mužů nejblíž dokonalosti, které jsem kdy potkala".

Další kec očekávejte v pátek a nebo vůbec. Podle toho, jak se věci vyvrbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.