So long and thanks for the goals!

21. července 2011 v 21:41 | Kví-Kví |  Shoots!
Logika je nedostatkový zboží.


Obzvlášť v tomto kraji. V žádném případě nemůže být v Česku klub KHL, protože by to způsobilo odliv talentů, sledovanosti a vůbec zkázu českého hokeje. Ale je naprosto v pořádku, když prvoligové týmy chtějí odejít a také odcházejí do rakouské, německé či jiné zahraniční ligy. Protože 1. liga nikoho nezajímá, že. Míň konkurence pro můj tým, říkám si. Až udělá pá i evil zbohatlické duo Saruman - Sauron na vrcholku tabulky, titul bude náš. Nebo tak něco. Možná i dřív, muhahaha!

Situace kolem SKA začíná být směšná. Jednou v roce na Vánoce v létě. Klasika. Experti (a já) nadšeně kritizují vyhazov veteránů, všeobecný přístup klubu k problému a vůbec všechno, co se toho týká. České zpravodajství pak nabídce jakési spekulace o vině nového trenéra, údajně vyčtené z jakéhosi rozhovoru. No kdo ví, pročetla jsem všechny své ruské zdroje a zmíněnou pasáž jsem nikde nenašla.

Mezitím mí chlapci v tmavě modré podstupují lékařské testy. A já čekám na fotky. Celý den tu refreshuju stránku a nakonec jediné, co dostanu, jsou Průcha a Štěpánkem na letišti, meh. Ale pozorek azorek, taky jeden Fedor Fedorov na hlavní stránce! Po chvíli kničení jsem si dala dvě a dvě dohromady a došlo mi, že tedy je určitě fotili. Přece si ty fotky nebudou syslit, ne? ŽE NE?!
Jenže již zmínění Češi podstupují testy až zítra a obávám se, že dřív se fotek nedočkám. Meh.

(Asi abych myslela na jiné věci, zase si do mě musel rýpnout ten blbec na twitteru, který si asi vážně myslí, že jako holka vím o hokeji kulový. Což je omyl. A i kdyby nakrásně nebyl, aspoň nejsem ta, co píše na internet, že se má někdo oběsit, debile.)

Reagoval na mou prosbu, aby Alexandr Medvěděv nechal SKA na pokoji. Oznámil mi, že nebýt jeho, tak si nemůžou dovolit "all the players you love". To je mi novinka! Medvěděv je šéf celé KHL a prakticky ředitelem SKA ( i když je otitulován jinak), taky se tuším nějak paktuje s Gazpromem, ale podrobnosti nevím. Gazprom je hlavním sponzorem SKA, proto je to "nejbohatší evropský klub". Pravdou ale zůstává, že bych radši měla tým z pár anonymů, než viděla, jak hvězdnej kádr failuje a vyžírá si všechnu kritiku. Medvěděvovy názory a vlivy jsou prostě příšerně mimo. Nejvíc mě baví jeho oblíbená hláška:
Václav Sýkora udělal pro SKA mnoho dobrého, ale dopustil se i chyb. Například si myslím, že rozhodnutí nenechat hrát Daniila Markova v sedmém zápase proti Atlantu bylo osudovou chybou. (sama jsem to přeložila, uuu!)
A proto asi s Markovem neprodloužili smlouvu, jelikož na něm dle názoru velkého bosse stála celá obrana. Logické, ni?

Fashion news: Koupila jsem si (po asertivním nálehání Cestí, hehe) tričko s našitým A49 na hrudi. Bystřejší jedinci si jistě povšimli, kdo s číslem 49 způsobil v poslední době rozruch, a že jeho jméno začíná na A. (nápověda: věnovala jsem mu celý článek!) Třeba to nikomu nedojde (oblíbenou kratochvílí lidí okolo bylo nadávat mi za jeho činy, normálka, ne?). Mohlo by to dojít jemu, až se potkáme. Zas jednou. Heh.
A ano, mám pečlivě naplánované outfity na celý ten ósom týden. Jsem totiž ještě pořád holka a navíc člověk, co musí mít plán a postup na všechno. Jedu tam přece vyměňovat dojmy! Já je získám a na ně je udělám! Snad samé dobré. Odpustím si (doufám), ono hysterické "TY VOLE, *jméno*!", co jsem si minule užila s Vampolou a jeho Audi.

Tož asi tak.

Update: Tak jsem tu zmíněnou pasáž našla. Takový... zvláštní rozhovor. Já už fakt nevím, jak si o vedení myslet něco slušnýho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.