No prosím

29. července 2011 v 11:42 | Kví-Kví |  Scores!
Začínám mít z té nové sezóny sakra dobrý pocit.


Včera šlo všechno podle plánu. Jenom mi bylo celý den trošku špatně, ale to jsou nutné oběti. Čím blíž jsme byly stadionu, tím nervóznější jsem byla. A když jsme viděly, že nikde není žádná fronta, měla jsem co dělat, abych nedostala panický záchvat. To už sakra jako vyprodali? Nevyprodali. Máme lístky přesně na místa, která jsme chtěly takže ta fanynka SKA na tribuně A jsem pravděpodobně já. Nehlaste se ke mně, pokud mi nechcete přátelsky potřást tlapou.
Kdyby se bývalo prodávalo už dnes, nejspíš by mě absence fronty nepřekvapila. V Hradci vyprodáno nebylo a vypadá to, že ani v Brně se tak nestane. Divné. Ty lístky nejsou zas tak drahý a je to Petrohrad. Kdybych se na to podívala z pohledu běžného fanouška, který nežije SKA, i tak je to pořád dost zajímavý zápas. Obzvlášť, když domácí tým hraje první ligu, no ne?

Každopádně, SKA vyhráli 2:0, trenér by spokojen a především - má dream lajna Arty a Fedor sama ujela do brejku, Arty nahrával a Fedor minul. Z čehož mám v konečném důsledku větší radost, než kdyby dal gól, mám k tomu takový osobní důvod. A ta nová modrá na dresech nevypadá tak špatně, jak jsem se obávala. Ale není to to pravé ořechové. Mezitím se v Přerově všichni diví, jaký je Arty super člověk, a tak se s ním všichni chtějí fotit a blá. Jak kdybych to neříkala pořád. Ale prý jsou všichni kuci ochotní málem ke všemu, to je dobře, doufám, že jim to vydrží.

Domácí tým hrál proti Třinci. Třinec přivezl školku, místo aby předvedl ostřílené matadory Bonka s Varaďou. Naše školka nezvládla situaci a nechala si zbořit bábovičku. 3:1 pro "mistra". Bylo to fakt trapné. A nudné. Ale byl to domácí tým, takže jim budiž opuštěno. A můj nejoblíbenější hráč měl céčko, úúú! Fotky, co jsem nafotila, jsou v konečném důsledku jenom smetí, protože náš rozpadlý stadion nemá kvalitní osvětlení. A ve městě jsme potkaly nejvíc smexi muže týmu a mně z něj spadlo jídlo na zem. Proč pokaždé, když potkám hokejistu, udělám nějaký strašný trapas?

A zítra to začne. Vzhledem k tomu, jak utahaná jsem byla včera (zapíchla jsem to v devět), tak se chci vidět, jak se budu každý večer probírat fotkama a dohánět zameškané věci. I ain't even mad!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.