Jak nás JJ vypekl

2. července 2011 v 0:04 | Kví-Kví |  Shoots!
No upřímně, kdo to čekal, že Jarda Jágr nakonec podepíše s Philadelphia Flyers? Mé myšlenkové pochody po získání této informace vypadaly asi takto:

Kurva, cože? Flyers?
V oranžové bude vypadat jak šašek.
Flyers? Ne Pittsburgh? Flyers?
Oranžová, lol.
Nečetl noviny?
ORANŽOVÁ.
Hele, tohle jídlo dobře voní.
Flyers... VORÁČEK! Sehraje se s Voráčkem *evil reprezentační plán*
Oranžová. Pomeranče.
Mhmm, mám hlad.
Jak vidíte, má pozornost dlouho nevydržela, protože mě celé téma zajímalo jen do té doby, dokud byl ve hře Petrohrad. Což mimochodem cuchalo mé nervy a způsobovalo rapidní změny nálad. Na jedné straně byly Jágrovy schopnosti a zájem médií, na druhé pak Jágrův věk a zájem médií. Já jsem totiž vrchní sobec a nemám ráda, když se mým týmům dostává mnoho pozornosti (dík Arty!). Na druhou stranu se na jejich zápasy ráda dívám v televizi.

Semjon Varlamov, který chtěl mermomocí hrát za SKA, ačkoli jeho práva patří Lokomotivu, a díky kterému zasedala půlka vedení KHL, byl vyměněn z Capitals do Avalanche v rámci tradičního free-agents market prvního července. Upřímně doufám, že mladý pán má rád zimu, místo fňukání na sobě mákne a nebude se hrnout někam, kde ho není potřeba. On totiž chlapec má na to být jedničkou v NHL. Jenže mu sezóna krachla kvůli zranění, do brány se dostal Neuvirth. A on údajně nebude sedět zdravý na střídačce. Tak kurva bojuj, podepiš s Avs a ukaž, že na to máš. Tím, že uteče do KHL, nic nezíská.

Logika v chovaní vedení SKA je další věc. Podepsali letos veterána Sokolova. Štěpánkovi platí smlouva ještě rok. Jedna a jedna jsou dva, dva brankáři týmu bohatě stačí. Ale né, my musíme mít něco extra, takže obvoláme každého od Bryzgalova, přes Varlamova až po Chudobina. A kdyby bývali uměli říct h, volaj aji Haškovi. A to se ani nezmiňuju o dvou nebo třech juniorech, kteří brázdí ledy nižších soutěží.

Sokolov chytat umí, to je jisté. Jakub Štěpánek je takové ošemetné téma. Risk je zisk, ale nechceme, aby byl ziskovej protivník. Občas prostě hazarduje na můj vkus až příliš. Nemilý gól v play-off proti Atlantu z hokejky Nestěrova (jak mi má kamarádka s oblibou připomíná), je toho důkazem. Ovšem je to mladý kluk, né náhodou jsou nejlepší gólmáni ve věku 30+, a tedy není důvod panikařit. Elitního brankáře v sobě má a je jenom potřeba ho rozvinout. Respekt si zaslouží už jenom za to, jak zdatně zastoupil Nabokova v průběhu sezóny.

Tak prosím, psaní článku přerušil hysterický záchvat z Komety Brno. Nikdy nepochopím, proč je kolem nich tolik povyku, když zatím v élize nic moc nepředvedli. To asi ti uřvaní fans. Milá Kometo, já tam budu, a nebudu fandit tobě. Petrohrad mi nikdo vypískávat nebude.

Všechno toto jsem se dozvěděla po návratu z fotbálku mezi fans a mým hometeamem. Náš tým si na tyhle akce s fanoušky moc nepotrpí, takže toto bylo vítané zpestření. A bylo to celkem kůl. Naši muži jsou totiž vtipní, šikovní, hezcí a prostě naši. Bylo zajímavé sledovat, že přejít do útoku jim dělá stejný problém i na trávě (led tedy není pachatel, a tedy není nic ztraceno!). Chvílemi vázla koncovka. Holt některé věci se nemění, že. Ale jak říkám, byla to sranda, ačkoli jsem jen stála za plotem a fotila.
Jenom kouzelník nepřišel. Zato ovšem dorazili dva novopečení mistři světa v inline hokeji, bývalí to hráči našeho týmu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 4. července 2011 v 17:41 | Reagovat

Ne, led v žádném připadě nepřítelem není (pokud není v podobě krápníku, ostrého jako břitva a mířícího dolů).
Dala bych si pomeranč...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.