Prohlašuji vás fanouškem a týmem...

17. července 2011 v 0:16 | Kví-Kví |  Scores!
A tak se nám Max Afinogenov oženil.

Vzal si svou dlouholetou přítelkyni a bývalou špičkovou tenistku Jelenu Dementěvovou. Zasnoubeni byli již pár let, mladá paní s oblibou chodila na zápasy (a tedy kradla záběr Jašinovi, když nemohl, chudík můj malý, hrát po skončení série se Spartakem) a vůbec spolu byli všude možně roztomilí. Ach, blahopřeji!

Ale nebudu si tu hrát na neviňátko, svatba pro mě měla význam především kvůli fotkám. SKA jsou jedna velká rodina a Maxova nejlepší kámojda je dozajista Arty. Můj den tedy začal zhruba tím, že jsem omrkla všechny zdroje... a nic nenašla. Naštěstí mé kontakty nezklamaly, a tak jsem byla v průběhu odpoledne zásobena fotkami z mobilu jisté slavné tenistky (o které jsem v životě neslyšela, protože mě tenis nebaví).
Ona slavná žena fotila své neméně slavné kolegyně, až ji můj kontakt (lol, "můj") taktně upozornil, že by nebylo špatné vyfotit i pár mužů. A ticho. Ani ň se neobjevilo po více než dvě hodiny. Pak najednou, fotka Alexe Ovečkina! Mé petrohradské srdénko ale mělo oči jen pro Lešu Jašina, kterému koukala pouze půlka hlavy. I přes nedostatek ostatních jeho částí jsem byla víc než šášliva, protože Leša je borec, Leša je můj a Leša by měl dostat novou smlouvu, sakra!
Od té doby nic. Třeba se tam proplížil nějaký novinář (místo svatby mělo být tajné, no to tak) a dodá fotografie.

Tenhle týden byl vůbec jedna velká pakárna, protože jistý ruský rapper Noize MC točil video. Má to být údajně neoficiální hymna KHL, a tedy se tam objevilo pár chlapců. Mezi nimi mladý brankář Birjukov, ještě mladší Vláďa Tarasenko a především jediný zajímavý Arty. Můj velký dostal dres s velkým černým K, což vystačilo Mé hvězdě na minimálně pět minut smíchu. Následně nás obě dostalo do kolen video, kde Arty "tančil" v rámci jednoho záběru (to vám neukážu, máte mít respekt k mým chlapcům). V jiném pak byl třeskutě roztomilý a v dalším vtipný. Pak prohlásil v jednom kůl článku, že poslouchá Bastu. Pak jsem se půl hodiny litovala, že nejsme kamarádi. nic není ztraceno, dvě setkání máme za sebou, několikero před sebou!
Když už byly na place vybalený foťáky i kamery, tak si KHL rovnou udělala novou reklamní kampaň. K velké radosti všech hystericky patetických Čechů, sledujících KHL a nenávidějících Artyho, právě on bude jednou z tváří celé reklamy. Enjoy your day.

Když už jsem tak nějak odstrčila Maxe stranou a přešla k Artymu (což se ostatně děje běžně i IRL), včera jsem strávila asi tři hodiny (prázdniny no, nemám co dělat) pročítáním blog.cz a téměř všeho, v čem se objevilo slovo "Arťuchin". Nebylo to dobré pro mé nervy. Ale tuším mi to přidalo nejmíň dva roky života, protože někteří lidi jsou fakt směšní.
Fajn, co udělal bylo nefér, bylo to ubohý a blablabla (bavíme se o hitu na Michálka, že?), ale proč to komentujou lidi, co na hokej vůbec nekoukaj a daný zápas vůbec neviděli? Články pak vypadaly asi takto:
  • keckec-můj den-keckec
  • omgomg-nadávky, co jste ani neslyšeli-omgomg
  • kopie random rage článku napsaného nějakým rádoby seriózním novinářem, který si dal tu práci a opsal Artyho váhu, výšku a počet trestných minut
  • sestřih daného videa, který jsme všichni viděli už stokrát (dneska jsem se koukala a culila, jaký je Arty pohledný muž, hehe, evil já)
  • víc nadávek a macho kec na závěr, co by udělali, kdyby s ním byli tváří v tvář, obvykle nějaký druh fyzického útoku (dobře pro mě, že už jsem ho potkala dvakrát, a tedy nemám takové fantasmagorické představy)
Našla jsem tuším i pár, kde byly úvahy na téma "jak strašně zlý ten obr je" vyšperkovány všelijakými vzpomínkami na minulost, něco jako "a v NHL udělal to a v KHL zas ono". (Za poskytnutí vzpomínek děkujeme YouTube a strejdovi Gůglovi.) A mimochodem, z "téměř 120 kg" se dostal na "přes 120 kg" a v srpnu se očekává, že bude mít dvě hlavy. Demence některých novinářů mě opravdu nechává stát s otevřenou pusou.

Ve volných chvílích, když nemám záchvat lenosti, jsem umělecky aktivní. Za tuto aktivitu očekávám, že dostanu kelímkem piva do zátylku, až ji v Brně vytasím. Aspoň bude nějaký vzrůšo, že.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor | Web | 19. července 2011 v 11:44 | Reagovat

Jů, Ovečkin! :)
Ale určitě se tam musel nějaký paparazzi dostat, to by nebylo samo sebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.