Červen 2011

Manuál ke čtení

30. června 2011 v 14:33 | Kví-Kví |  Kick-save!
Zde předkládám pár informací, co čekat, co nečekat a co mi můžete omlátit o hlavu, když to poruším.

Milý deníčku,

30. června 2011 v 0:49 | Kví-Kví |  Kick-save!
naposledy, když jsem ti sem psala, tak Arty rozflákal pár Čechů uprostřed kluziště. Zapříčinil tím poměrně dost podstatných změn v mém uvažování a pohledu na svět, ale o tom později (a nebo taky vůbec). Nicméně kupodivu nemá nic společného s mým náhlým odchodem, i když prý může i za inflaci, prosakování hrází, malé boty Vládíka od sousedů a nedostatek žiraf v rezervacích. Tou dobou to tu totiž (údajně) objevilo mé spolužactvo. Nebo možná dřív, podle toho, co prý už všechno mělo načteno. Hm, a vlastně dobře mi tak, že. *kanyeshrug*

Překvapivě jsem to celé vzala dobře. V podstatě celé čtyři roky (můj blog byl dědek) jsem se smiřovala s tím, že tohle je internet (the more you know!), a že je více než pravděpodobné, že to tu někdo známý najde. Takže jsem měla plán. Uložit si pár kousků, co se mi líbily (v konečném důsledku něco kolem deseti článků, většina z posledního roku), a prostě kliknout na smazat.
Následky: 1% výčitek, 2% kůl neuložených článků (jsem sklerotik, no), 70% méně starostí, 27% pokles vtipnosti internetu, egotrip.

Hm, ano, pointa (uuuž je to tady)! Zpět jsem se vrátila, protože:
a) mi to chybělo
b) je mi nudno
c) je mi blbě z některých lidí
d) jsem prostě moc vtipná na to, abych tím neoblažovala svět

Tak určitě, že a) je špatně. Tedy tak, abychom měli jasno.
Povšimněte si, jak neustále poukazuji na svůj nekonečně skvělý humor a vězte, že to je způsobeno pozdní noční (ranní) hodinou a kombinací několika faktorů (asi 216 kg emocí a tři palačinky). Ale i tak bych řekla, že jako "první" článek tohoto blogu je to ideální. Horší to (snad) nebude. Nutno také podotknouti, že z blogu ryze deníčkového typu se stával blog názorový, což většina z vás postřehla. A upozorňuji, že v rámci nového startu byl přerod dokonán - minimum soukromého života, maximum hokejových postřehů. Haters to the left, thanks!

Na příště si nechme něco z následujících témat (ano, můžete si vybrat, dám na vaše přání, výjmečně):
  • Arty a jeho vlivy na mou maličkost (+ fyzikální vlastnosti Rachůnkovy helmy)
  • Pucksluts, aneb proč já jsem classy a ony ne (aneb důvody mého návratu)
  • Jak mě nasral můj vlastní tým (a nebo možná taky né)
  • Jarin, vole!
Čtyři je víc, než moc. Tak prosím, děti, očekávám velkou comeback party a výběr z daných témat. Nebo si mě nepřejte.

Kvík!